Moto sutra

Moto-style seks! Coś dla tych, którzy trzymają swoje dwa kółka w sypialni. Wyraź sie w łóżku swoim motocyklem, a partnerka niech kręci manetką do oporu...
moto sutra

Niektórzy zdjęli już plandeki ze swoich maszyn i latają mimo niskich temperatur. Dla tych, którzy nie zainwestowali w ciepłe ciuchy albo nie jara ich, wciąż, zimowa szarzyzna, rosyjscy zapaleńcy przygotowali coś na rozgrzewkę. Moto sutra, to instrukcja uprawiania seksu dla fascynatów dwóch kółek.

Każdy motocyklista ma swoje preferencje i każdy inaczej lubi przyjmować wiatr na kask, dlatego też zapaleńcy z Rosji przedstawiają propozycje, które podpasują wszystkim jeźdźcom. Sprawdź jaką pozycję powinniście przyjąć w zależności od rodzaju sprzętu. Jeżdżącego sprzętu.
belka_zobacz-galerie-tygodn.jpg
Możecie też przerobić wszystkie, począwszy od ścigacza, przez choppera, skuter, turystyka, na crossie skończywszy. Ostatnia sytuacja będzie nie do zaakceptowania przez partnerkę, która zapewne nie dosiądzie takiego rumaka i poszuka podwózki gdzie indziej. No i pamiętaj też, by nie robić tego jak Kanye West i Kim Kardashian.

Pamiętaj, że seks powinien być przede wszystkim bezpieczny – załóż kask!
Dodał(a): fisci Środa 05.03.2014