Miss Mafia

Oto konkurs piękności o jakim zapewne jeszcze nie słyszeliście - Miss Mafia, czyli wybory najpiękniejszej kryminalistki świata

miss mafia

Była już Miss Świata, Miss Euro, a nawet Miss Atomu, ale zdaje się, że Węgrzy ze swoim konkursem piękności przebili wszystkie dotychczasowe. Wymyślili oni bowiem plebiscyt na... miss kryminału, pod zacną nazwą Miss Mafia.

Wszystkie damy z przestępczą przeszłością miały okazję na udział w tym jakże elitarnym wydarzeniu, a jedynym warunkiem było nadesłanie życiorysu, zdjęcia oraz sądowego potwierdzenia karalności. Kandydatkami mogły być zarówno damy, które wyszły już z więzienia oraz te ciągle przebywające w zakładach  karnych. Wielki finał odbył się w klubie, pod który swojego czasu podłożono bombę, a na zwyciężczynię czekał samochód i apartament w Budapeszcie.

A oto co na temat konkursu powiedział jeden z organizatorów: "Mamy złodziejki, oszustki, członkinie gangów oraz dziewczyny napadające na banki więc to powinna być interesująca noc".

Entuzjazm nie opuszczał również uczestniczek. Jedna z nich wyznała: "Znajomi kilka razy namawiali mnie do wzięcia udziału w konkursie piękności, ale nie mogłam tego zrobić ponieważ eliminują one wszystkich z kryminalną przeszłością."
laska z pistoletem


Dodał(a): Jagoda Piątek 28.12.2012

Komentarze

Wszystkie komentarze (3)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
michal1477 (2012-12-31 08:57:21)
Czekamy na foty z konkursu Zgłoś naruszenie
dr Jones (2012-12-31 05:09:37)
Wybory ciekawe piękne i niebezpieczne w akcji. Zgłoś naruszenie
walus17 (2012-12-29 00:04:52)
Ciekawy sposób na jakby nie było zresocjalizowanie Zgłoś naruszenie
Komentarze (3)