Mięsożercy uprawiają więcej seksu od wegetarian

Jeśli ktoś z was zastanawia się nad przejściem na wegetarianizm, to natychmiast powinien przestać – mamy naprawdę dobry argument!

mieso.jpg


Jakiś czas temu informowaliśmy o tym, że ludzie, w jadłospisach których nie brakuje mięsa, są generalnie szczęśliwsi od tych, którzy zdecydowali się z niego zrezygnować. Teraz okazało się, że istnieje jeszcze jeden – i to o wiele poważniejszy – argument, żeby nadal je spożywać.

W Wielkiej Brytanii przeprowadzono bowiem interesujące badanie, w którym wzięło udział 2 tysiące ludzi – zarówno mięsożerców, jak i wegetarian. W ankiecie oprócz preferencji żywieniowych zapytano ich również o życie seksualne. Okazało się, że 42 procent tych, którzy jedzą mięso uprawia seks raz w tygodniu lub częściej. Mało? Cóż, mało to jest wegetarian, którzy mogą się pochwalić podobnym wynikiem. Jeśli bowiem wierzyć badaniom, to ich odsetek wynosi zaledwie 16 procent.

Najwięcej mięsożerców charakteryzujących się udanym życiem seksualnym mieszka w Walii, bo aż 49 procent. Na drugim miejscu znalazła się Anglia (46 procent), a na trzecim Szkocja (40 procent).

W ciągu ostatniej dekady liczba wegetarian w Wielkiej Brytanii wzrosła o 360 procent. Jak się okazuje, dla wielu z nich to chyba nie była dobra decyzja...


Dodał(a): Michał Miernik / fot. iStock Środa 03.01.2018