Mecz zamiast seksu - lista wymówek

Jak pokazuje sonda Durexa, 40% facetów rezygnuje ze strzelenia gola partnerce - nawet przy pustej bramce. Wolą obejrzeć jak robią to piłkarze na boiskach Brazylii. Podają też 10 seks wymówek, które panie usłyszą od nich najczęściej w trakcie Mundialu.
durex-futbol.jpg

Wielu piłkarzom trenerzy na czas Mistrzostw Świata 2014 w Brazylii chcą założyć pas cnoty. Po to, żeby nie tracili energii na seks i byli maksymalnie skupieni. Wydaje się, że kibice solidaryzują się z nimi, bo 40% badanych przez Durexa facetów stwierdziło, że odpuści igraszki miłosne na rzecz futbolu, jeśli zajdzie taka konieczność.

42% ankietowanych przyjęło inną taktykę – planują zakończyć szybko sprawę, by jak najszybciej wrócić do transmisji. 37% zapytanych facetów pójdzie swoim kobietom na rękę – zgodzą się spełnić swój prokreacyjny/rekreacyjny obowiązek, ale pod warunkiem, że będą mogli patrzeć w telewizor, by dopingować ulubioną drużynę.Co trzeci mężczyzna stwierdził, że prędzej zaakceptuje udawany orgazm, niż symulowany faul. A o czym myślą panowie podczas seksu? O Jessice Albie, Megan Fox, ale i o piłce nożnej – 27% facetów przyznało się, że głową są obecni z zawodnikami na murawie. Panie nie powinny czuć jednak zagrożenia, że związek z kibicem to pewna porażka – tylko 14% mężczyzn wymyśli jakąś wymówkę, żeby obejrzeć mecz, zamiast spędzić czas z ukochaną.A jakich argumentów użyją kibice podczas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Brazylii, by uciec od napalonej dziewczyny? Oto najbardziej popularne seks wymówki, według 2000 ankietowanych przez Durex mężczyzn:
1. Chcę obejrzeć mecz
2. Bolą mnie plecy
3. Jestem zmęczony
4. Boli mnie głowa
5. Pracowałem do późna
6. Mam pracę do wykonania
7. Jestem zbyt pijany
8. Możemy zrobić to później?
9. Nie czuję się dobrze
10. Muszę wstać wcześnie rano


Comedy Central stworzyło grę Football or Porn, w którą każdy będzie grał, i o której każdy będzie mówił! Zabaw się sam ze sobą i wejdź na www.footballorporn.cc. Dla twardych zawodników przygotowano konkurs - do wygrania 30 tysięcy brazylijskich reali.W tej reklamie polecamy wyłączyć dźwięk:
Dodał(a): gianni Piątek 13.06.2014