McPorn

W Polsce na ekranach telewizorów w sieci McDonald możesz co najwyżej zobaczyć dodatki do swojego Bic Maca albo jaką zabawkę dostaniesz do Happy Meala. W Szwajcarii, w jednej z restauracji przez godzinę wyświetlano film dla dorosłych.
mcporn.jpg

Klientom McDonalda w szwajcarskim Zuchwil, stanął…hamburger w przełyku, gdy zobaczyli film dla dorosłych na ekranie, gdzie powinien być odtwarzany film o robieniu frytek, siekaniu wołowiny i wypiekaniu bułek. Zamiast tego wypieków dostali goście zajadający swoje dania.

Akcja działa się przez około godzinę, gdyż dźwięk był wyłączony, a na wizję nikt z obsługi nie zwracał uwagi. Pracownicy tłumaczą się, że wcześniej, na prośbę klientów, przełączyli telewizor na kanał sportowy, ale nie byli świadomi, że późno w nocy, kiedy miała miejsce cała akcja, pasmo zmienia profil i nadaje niemieckie pornosy.

Rzecznicy sieci tłumaczą swoich pracowników, że zazwyczaj w restauracjach na telewizorach ustawiony jest kanał Eurosport, ale żeby spełnić prośbę klienta, przełączono transmisję na inny, którego profilu nie do końca znali. Dość długi czas reakcji wyjaśniają tym, że obsługa zajmowała się rzetelną obsługą gości.

Wydaje się jednak, że jedynym porządnie obsłużonym człowiekiem, był pan z telewizora.

Dodał(a): pinky / fot.: imgur.com Czwartek 11.12.2014