Maszyna oralna

Są dziewczyny, które wręcz maniacko uwielbiają seks oralny. Jeśli twoja ukochana jest jedną z nich i zmusza cię do ciągłej pracy językiem, mamy dobre wieści.
sex


Oto pojawił się gadżet będący prawdziwym wybawieniem dla takich nieszczęśników. Z pomocą przyszli wizjonerzy z Wielkiej Brytanii – zaprojektowali niesamowite urządzenie o nazwie Sqweel. Składa się ono z ergononicznej obudowy, w której zamontowano zestaw aż 10 obrotowych języków.

oral.jpgSprzęt jest cichy i ma trzy prędkości lizania. Działa tak niezawodnie, że producent udziela niecodziennej 360-dniowej gwarancji: jeśli Sqweel nie sprawdzi się w tym czasie jako wywoływacz kobiecych orgazmów, otrzymuje się zwrot całej kwoty zakupu (czyli ok. 190 zł)!

Seks oralny jeszcze nigdy nie był taki prosty! Teraz możesz np. spokojnie oglądać mecz w telewizji, w jednym ręku trzymając pilota, a w drugim to niesamowite urządzenie, pracujące między nogami dziewczyny. I oboje będziecie zadowoleni. W ofercie jest także Sqweevee, czyli specjalna obudowa, w której można zamontować jednocześnie Sqweela oraz wibrator.

Dodał(a): Alex DeLarge Czwartek 23.02.2012