Mańkuci mają lepszy seks

Badanie na 10 000 osób dowodzi, że osoby leworęczne mają więcej satysfakcji z seksu, niż praworęczni. Czy to dlatego, że podczas oglądania stron porno mogą szybciej przerzucać filmiki i zdjęcia? Niezupełnie.
mankut.jpg

Badanie firmy Lelo produkującej akcesoria erotyczne objęło 10 000 klientów, którzy szukali urozmaicenia swojego życia seksualnego. W tej materii są zatem świadomi, a ich odpowiedzi tym bardziej wartościowe.  86% mańkutów przyznaje w ankiecie, że jest nadzwyczaj zadowolona ze swojego pożycia, podczas gdy tylko 15% operujących lepiej prawą ręką przyznaje to samo.

Nie do końca wiadomo, czym powodowana jest ta różnica w satysfakcji z seksu. Tęgie głowy tłumaczą to tym, że świat „tworzony” jest pod osoby praworęczne, których na świecie jest 85% (według magazynu Scientific American) i dlatego mańkuci muszą czasem bardziej się namęczyć, by zrobić coś, co innym przychodzi z łatwością. To pobudza fantazję i prowokuje do eksperymentowania nie tylko w kwestii obsługi nożyczek czy myszki komputerowej…

Dodał(a): pinky Czwartek 28.08.2014