Lepszy model

Z babami to jest tak, że nam jest po prostu ciężko dogodzić. Zanim jednak zmienicie dla nas swój styl, hobby, a w penisa wsadzicie sobie kawałek tytanu, zastanówcie się czy naprawdę warto…
dr_housex.jpg
PRAWIE IDEAŁ
Moja narzeczona mówi, że absolutnie wszystko się jej we mnie podoba. Chciałaby tylko, abym przestał spotykać się ze swoimi kolegami i przestał palić papierosy, pić piwo oraz nie nosił już dżinsów i wojskowych kurtek (woli markowe garnitury). Mówi, że podoba się jej moja fryzura (golę się na glacę), ale woli dłuższe włosy — koniecznie z kucykiem. Chce też, abym nosił w uchu kolczyk i palił fajkę, czym się brzydzę. Zastanawiam się zatem, co się jej we mnie konkretnie podoba i czy ona mnie naprawdę kocha?
Rammbbo
Szczerze? Nic się jej w tobie nie podoba. Ale może cię jednak kocha...

KOLCZYK DLA WACKA
Czy mogę sobie przyczepić kolczyk na penisie? Namawia mnie do tego moja dziewczyna, już nawet kupiła mi taki kolczyk w prezencie na gwiazdkę.
Eryk z Mławy
Zadajesz się, widzę, z niezłą sadystką. Ale jak należysz do tych, co lubią takie bolące bajery, to czemu nie. Nadmienię tylko, że jak ja noszę kolczyki w uszach, to ciągle mi się odczepiają i giną. Wolę nie myśleć, co będzie, jak ci się ten kolczyk odczepi i utknie w twojej dziewczynie, np. w punkcie G.

ALE CIENIAS
Droga Siostro, mam bardzo poważny problem. Moja dziewczyna po pół roku znajomości oraz naprawdę ogromnych starań z mojej strony powiedziała, że w łóżku jestem straszny cienias, i odeszła. A ja nie wiem, co źle robiłem, bo przecież przez te parę miesięcy nie narzekała. No i teraz boję się iść do łóżka z inną, bo jak znów usłyszę, że jestem kiepski, to się załamię... 
Robert
No to pewnie jesteś kiepski, skoro tak się boisz. Odwagi, chłopcze! Jeśli między nogami masz to, co każdy facet mieć powinien, to na pewno znajdziesz jakąś amatorkę twoich wdzięków!

Dodał(a): Siostra Przełożona Czwartek 20.09.2012