Kup wibrator, pomożesz kotom

17 lutego przypada Światowy Dzień Kota. Jak widać, obchodzą go nie tylko małe dzieci i samotne panie po 30-stce, ale nawet... sex shopy. Jeden z nich obiecał pomoc futrzakom w zamian za... zakup wibratora w ich sklepie. Koniec świata!

54e33b418b1f3_gd.jpg

Jako prawdziwi, trzeźwo myślący, heteroseksualni mężczyźni, zupełnie nie rozumiemy fenomenu sierściaków, jakimi są koty i wszelkich wynalazków typu: Ranking 30 Najważniejszych Kotów 2014 (on naprawdę został opublikowany!) czy Lista Najbogatszych Kotów. Podobnie jest ze Światowym Dniem Kota, który jest dla nas abstrakcją większą niż Dzień Kobiet. Całym internetem rządzą dziś te włochate pokraki, a do celebrowania tego święta dołączył się nawet... sex shop!

Sklep Kinky Winky ma dla swoich klientów (a raczej klientek) wspaniałą ofertę! Przy zakupie dowolnego wibratora, przekaże on 10zł na zakup karmy weterynaryjnej dla chorych kotów ze schroniska Ciapkowo w Gdyni.

Coś czujemy, że to może być trafiony sposób na wyrywanie lasek. Nie dość, że wibrator to prezent, który na pewno im się spodoba, to jeszcze przy okazji oszaleją na wieść, że dobrotliwy i troskliwy samiec wsparł kocie istnienia! Genialne!


Dodał(a): Bartosz Joda, fot. Kinky Winky Wtorek 17.02.2015