Księżyc wskaże ci, kiedy jest najlepszy moment na seks

Ciepłe noce i rozgwieżdżone niebo to idealne warunki na numerek w plenerze. Łysy z góry (nie ten z Brazzers) wskaże ci, kiedy jest najlepszy dzień na seks.
iStock-492190136.jpg
Na pewno nieraz myślałeś o wzięciu kocyka, butelki dobrego wina i wybyciu ze swoją partnerką w plener w wiadomym celu. Seks pod gołym niebem rozświetlonym miliardem gwiazd może być niezapomnianym przeżyciem, ale lepiej wiedzieć, kiedy się do tego zabrać.

Pomocny może okazać się księżyc. W zależności od jego faz stosunek może być bardziej lub mniej udany, dlatego podpowiadamy, jaki dzień wybrać, żeby wszystko poszło zgodnie z planem.

Nów
Choć księżyc w nowiu może kojarzyć się z kiczowatym filmem o wampirach, to w rzeczywistości jest fazą idealną do wypróbowania nowych rzeczy i puszczenia wodzy fantazji. Jeżeli nigdy nie robiliście tego pod chmurką najbliższa okazja będzie 17 września. Natomiast jeśli macie ochotę na inne eksperymenty to również 16 października, 15 listopada i 14 grudnia faza księżyca wam dopisze.

Pierwsza kwadra
Kolejna faza księżyca niesie ze sobą wzmożoną komunikację i łatwość rozmowy. Może nie jest to idealny moment na seks, ale na pewno oralnie będziecie mogli załatwić wszelkie nieporozumienia. Nie chodzi o ustną stymulację waszych narządów, a o szczerą rozmowę, która – kto wie – może skończy się czymś grubszym. Takie dni w tym roku wypadają 25 sierpnia, 24 września, 23 października, 22 listopada i 22 grudnia. 

Pełnia księżyca
Były wampiry więc czas na wilkołaki. Pewnie nieraz podczas pełni czułeś się jak drapieżny wilk napalony na swoją samicę. To dlatego, że księżyc stymuluje nasze zmysły, a libido jest równie pełne, co ziemski satelita. Jest to czas na całonocne eskapady, bo nawet naukowcy udowodnili, że gdy łysy pokazuje całe swoje oblicze, nasz sen jest gorszy. Dlatego, zamiast leżeć pod kołdrą, bierz swoją partnerkę i zawyjcie jak wilki w księżycową noc. Najlepsze dni na to wypadają: 2 września, 1 października, 31 października, 30 listopada, 30 grudnia. 

Ostatnia kwadra
Księżyc zaczyna się chować, dlatego twój sprzęt również powinien pozostać w ukryciu. W końcu podczas innych faz miałeś czas na to, żeby spełnić wszystkie swoje żądze. Ostatnia kwadra księżyca to czas na relaks i nabranie sił. Oczywiście nie oznacza to, że powinniście całkowicie zrezygnować ze współżycia. Jednak, zamiast gadać o swoich potrzebach, lepiej zajmijcie usta czymś innym. Możecie to zrobić: 10 września, 10 października, 8 listopada i 8 grudnia. 


Dodał(a): Konrad Siwik / fot. istock Poniedziałek 24.08.2020