Kondom za 100 000 dolarów

Fundacja Billa i Melindy Gatesów ogłosiła `kondomowy konkurs`, w którym można wygrać 100 000 dolarów
wygodna prezerwatywa


Jedno z najbogatszych małżeństw na świecie, w ramach swojej fundacji, walczy ze skutkami HIV na świecie, ale chcą też uświadamiać ludzi jak zapobiegać temu wirusowi. Jako główny powód rozprzestrzeniania się tej nieuleczalnej choroby, wskazują oczywiście niezabezpieczone stosunki płciowe. Niezabezpieczone gumką. Dlatego też oferują 100 tysięcy dolarów za ulepszenie kondomów lub sposobu użycia, aplikacji lateksowych wdzianek.

Dość szybko odpowiedział na konkurs The Slingshot Channel – kanał na YouTubie stworzony przez sympatycznego Niemca. Jest fascynatem gumek (ale recepturek) oraz broni. Pisaliśmy o nim i jego arsenale jakiś czas temu. Teraz chce pomóc twórcy Microsoftu i jego żonie, a także wszystkim, których podczas seksu uwiera prezerwatywa i dlatego z niej rezygnują.

W specyficzny dla siebie sposób pokazuje jak zakładać kondoma za pomocą drewnianego pistoletu napędzanemu przez gumki recepturki. Nie wiemy czy aplikacja była sprawdzana na żywym organizmie, ale metoda naszym zdaniem jest skuteczna. Na pewno pomoże to w zatrzymaniu rozprzestrzeniania się wirusa HIV – po takim strzale mało który facet będzie jeszcze miał ochotę na seks...Dodał(a): carlo Wtorek 09.04.2013