Kokaina, prostytutki, wywczas

Narkotyki i córy Koryntu w cenie wycieczki? Oto pierwsze na świecie wakacje typu „ekstremalne all inclusive”

PAY-CEN_ChristmasOffer_02.jpg

Są ludzie, którzy łaszą się na oferty wyjazdów typu „all inclusive”, gdzie w cenie otrzymują obiadokolacje, ciepłe piwo i rozwodnione drinki. Lecz są także osoby, dla których takie atrakcje to zdecydowanie zbyt mało.

To do nich swą ofertę skierowała firma Good Girls Company, tworząc ofertę łączącą nieskrępowany niczym dostęp do białego proszku oraz kobiecych wdzięków.

PAY-CEN_ChristmasOffer_08.jpg


Zaprasza ona do kurortu wczasowego, umiejscowionego na niewielkiej wyspie w pobliżu kolumbijskiego miasta Cartagena de Indias. Na miejscu wczasowicz może liczyć na dowolne ilości jedzenia i alkoholu, jeździć konno, grać w golfa oraz szaleć na imprezach organizowanych na luksusowym jachcie z udziałem didżeja. Do tego dochodzą całodobowe usługi 60 prostytutek i konsumpcja kokainy.

PAY-CEN_ChristmasOffer_03-1.jpg

Turnusy (na każdym bawi się trzydziestka urlopowiczów) trwają cztery dni, najbliższy zaczyna się 24. listopada. Cena wynosi 18 000 zł.

Choć organizatorzy podkreślają, że ostatnia z wymienionych atrakcji nie wiąże się z ryzykiem aresztowania przez policję, ponieważ wyspa posiada status „przyjaznej narkotykom”, to zdecydowanie nie namawiamy do sprawdzania prawdziwości owych deklaracji. 

PAY-CEN_ChristmasOffer_04.jpg


W końcu narkotyki nie są w Kolumbii legalne, tak więc przemyśl sprawę i uświadom sobie, że nawet polski Bałtyk jesienią jest lepszy, niż długie lata w południowoamerykańskim więzieniu.


Dodał(a): zdj.: Sexisland.co Czwartek 12.10.2017