Kod Kobietykod_art1c.jpg9. GRA POZORÓW
Jesteście ze sobą już jakiś czas, a kobieta wciąż powtarza ci, że nie chce dzieci? Nie wierz! Jeżeli jest normalna – chce! Więc nawet jeśli sam nie marzysz o prokreacji, udawaj, że czujesz słabość do wrzeszczących bachorów. A jeśli uda ci się pokazać, że umiesz malutkiego pampersa wziąć na ręce, a nawet uciszyć, gdy ryczy, podniesiesz swój rating co najmniej do AAA+. Niestety, ten odcinek łamania kobiecego kodu to jazda ekstremalna. Dzieci potrafią instynktownie rozpoznać fałsz w twym zachowaniu, a wtedy polegniesz! Co więcej jeśli nie widzisz przyszłości dla waszego związku, lepiej sobie ten punkt odpuść, ba! bądź szczery i mów, że dzieci nie znosisz!

kod_kody_procenty.jpg10. KORESPONDENCJA

Na trwałość związku z kobietą dobrze działa utrzymywanie jej w przekonaniu, że myślisz o niej ciągle. Ale nie dzwoń do niej co pięć minut. Zastąp telefon mejlem, a listy pisz tak, jakbyś za chwilę miał eksplodować z pożądania. Największe świństewka pisz jej zawsze przed jakimś ważnym spotkaniem, to ją tak nakręci, że wygra każdą sprawę!

11. SZTUKA WSPÓŁCZUCIA

Gdy twoja kobieta ma poważny życiowy problem, z cellulitem na przykład albo ze złamanym paznokciem, zachowaj stoicki spokój. Podglądając jej współczujące przyjaciółki, naucz się dopasowanej do sytuacji mimiki. Czasem wystarczy współczująco kiwać głową. Zachwyci się, że tak dobrze ją rozumiesz.

12. KALENDARZYK
Kobiety przywiązują ogromną wagę do różnych symboli i dat. Pamiętają, kiedy się po raz pierwszy spotkaliście i gdzie ją pierwszy raz pocałowałeś. Każdy z tych dni ma dla niej znaczenie symboliczne, musisz zatem o takich okazjach pamiętać. Jeżeli sam o nich przypomnisz – zyskasz punkty. Ale uwaga: ona niekoniecznie wszystko chce świętować. Raczej nie ryzykuj zaproszenia jej na romantyczną kolację przy świecach, aby uczcić wasz pierwszy stosunek analny.

13. KOMPLEMENTY
W zasadzie jest ci wszystko jedno, jak wygląda, jeśli wygląda dobrze. A tak jest, bo inaczej byś sobie nią głowy nie zawracał. Jeśli jednak ona ma modową obsesję, spędza godziny przed lustrem i wydaje kupę forsy na ciuchy, wykorzystaj to na swoją korzyść. Zapamiętaj jakąś rzecz, którą kiedyś nosiła, a za jakiś czas zapytaj na przykład, czemu już nie zakłada tej sukienki, którą tak oczarowała gości na imieninach u cioci Zosi. Wtedy zapunktujesz tak, że gdybyś ją zapytał, czy chce za ciebie wyjść, od razu byłoby „tak”.

14. KUCHNIA DOMOWA
Zasada komplementowania dotyczy także jej umiejętności kulinarnych. Nawet jeśli ty kochasz schabowe, a ona karmi cię po wegetariańsku – chwal ją. Ona myśli, że taką kuchnią dba o twoje zdrowie. A ty, jeśli opuszczają cię siły, wyskocz z pracy do McDonald’sa na kilka pożywnych hamburgerów. Niech żyje cholesterol!

15. KTO TU RZĄDZI
Pamiętaj, że kobiety nienawidzą facetów niezdecydowanych i uległych. Przy nich nie czują się bezpieczne. Zatem jeśli nawet jest ci wszystko jedno, dokąd pójdziecie, co kupicie i zjecie, nie okazuj tego. Przejmij czasem kontrolę, zabierz ją do kina na film, który wspaniałomyślnie pozwolisz jej wybrać. Zaproś na kolację do restauracji i udawaj, że forsa nie odgrywa żadnej roli, nawet jeśli pod twoimi drzwiami właśnie stoi komornik. I jeszcze jedno: kobiety uwielbiają niespodzianki, ale tylko takie, do których mogą się kod_kody_procenty1.jpgprzygotować. Zadzwoń dwie godziny wcześniej, niech ma czas wybrać odpowiednią kreację.

16. OSTRZEŻENIE

Nawet jeśli nasze rady pomogą ci owinąć sobie kobietę wokół małego palca, nigdy nie opowiadaj kumplom, jaka jest w łóżku. Gdyby się wygadali, byłoby po tobie. Musisz natomiast być przygotowany, że ona może zdradzać koleżankom wszelkie szczegóły twojej budowy anatomicznej i historię wszystkich waszych aktów miłosnych. Jednak nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło: jeżeli opowie wszystko dostatecznie barwnie, masz szansę, że zadzwoni do ciebie jej koleżanka...


Dodał(a): Urszula Gontart Środa 19.09.2012