Kobiety uprawiają seks częściej niż mężczyźni

W Polsce mężczyźni uprawiają seks przez 2,8 dnia w tygodniu, a kobiety 3,2. I chociaż panie są rzadziej pobudzone niż panowie, to mają więcej partnerów w ciągu roku.

3.jpg


W SKRÓCIE:

Według ankiety przeprowadzonej w 15 różnych krajach, w 2016 roku kobiety średnio miały czterech partnerów seksualnych, a mężczyźni troje. Dokładne liczby dla Polski to u panów 2,78 kochanek, a u pań 3,01. Liczbę stosunków i czas ich trwania przełożono na dni. Przedstawicielki płci pięknej robią to przez 4,9 dnia na tydzień, a panowie 4,1.

PEŁNA WERSJA:
Kobiety mają więcej partnerów seksualnych. Tak wynika z ankiety, którą przeprowadzono wśród 5917 osób z 15 różnych krajów. Chciano sprawdzić jak wygląda łóżkowa aktywność obu płci. I musimy przyznać, że nie jesteśmy zadowoleni z tego, co odkryto. Średnio przedstawicielki płci pięknej miały w 2016 roku czterech kochanków, a mężczyźni tylko troje. Jeśli chodzi o Polskę to u panów wypada 2,78 intymnych znajomości, a u pań już 3,01.

Aktywność seksualna w przeliczeniu na dni tygodnia

Według średniej liczby stosunków i czasu ich trwania, wyszło na to, że kobiety uprawiają go przez 4,9 dnia na tydzień, natomiast mężczyźni przez 4,1 dnia. W Polsce panie znajdują się w intymnych sytuacjach przez 3,2 dnia, a ponowie 2,8 dnia.

Pobudzenie seksualne
56,1% panów twierdzi, że ma ochotę na seks kilka razy w ciągu dnia. Natomiast tylko 37% kobiet czuje się podobnie.
4.jpg
Regularność stosunków
29,3% kobiet deklaruje, że uprawia seks z kochankami regularnie. 28,2% robi to codziennie i tyle samo znajduje się w intymnej sytuacji raz w miesiącu. U mężczyzn natomiast 26,5% sypia z partnerkami raz w tygodniu, a 25,2% regularnie.

Partnerki vs kochanki
39,3% kobiet stwierdziło, że seks ze stałym partnerem trwa zaledwie pięć minut, natomiast 26,5% z kochankami w łóżku spędza pół godziny. Mężczyźni natomiast deklarują dłuższy czas trwania, kiedy są w związku. 30,2% wytrzymuje 15 minut, a 28,5% - 30 minut poza trwalszą relacją.

Po wynikach badań portalu randkowego Victoria Milan mamy do powiedzenia tylko jedno. Panowie! Czeka nas nieco pracy, aby chociaż dorównać paniom, ale chyba może się to udać. Do roboty!
Dodał(a): Paweł Zieleń Środa 05.04.2017