Kobiety palące marihuanę mają lepsze doznania w łóżku

Ty, ona i Maryśka – takie połączenie to gwarantowany sukces w łóżku. I nie mamy na myśli trójkąta miłosnego, a palenie marihuany przed seksem. Kobiety zdradziły, że dzięki magicznej roślinie ich doznania w sypialni są mocniejsze.
kobiety marihuana.jpg
Twoja kobieta skarży się na ból głowy? Zaproponuj jej zapalenie marihuany. Jak niedawno pisaliśmy, konopie indyjskie mogą zwalczać migrenę, co potwierdziło 9 na 10 pacjentów. Jednak przy okazji mogą mieć też wiele innych pozytywnych skutków, które przydadzą się w łóżku.

Badania Uniwersytetu Medycznego Stanford wykazały, że osoby raczące się skrętami uprawiały seks 20 proc. częściej niż ludzie stroniący od tego typu używek. Wciąż jednak pozostaje pytanie, co sprawia, że po zapaleniu jesteśmy bardziej napaleni.

W przypadku facetów nie musimy za bardzo się głowić, bo wystarczy przywołać fakt, że marihuana potrafi wywołać nawet 12-godzinną erekcję. Poza tym każdy mężczyzna, który zapalił, wie, jak działa ta używka. Natomiast kobiety są w tym przypadku nieco bardziej skomplikowane.

Sprawdź: 5 produktów z konopi indyjskich, które sprawdzają się w łóżku

Wpływ konopi indyjskich na płeć piękną postanowili sprawdzić naukowcy, przygotowując ankietę Female Sexual Function Index (FSFI). Wzięły w niej udział 452 kobiety, które zostały poproszone o ocenę wpływu palenia marihuany na ich funkcje seksualne.

Trwające cztery tygodnie badanie zostało podzielone na sześć kategorii, w których analizowano pożądanie, pobudzenie, nawilżenie, orgazm, satysfakcję i ból. Im wyższy był wynik, tym lepsze były funkcje seksualne kobiet i na odwrót.

Porównując otrzymane odpowiedzi, naukowcy zauważyli, że na każdym dodatkowym etapie intensywności zażywania konopi indyjskich stopień dysfunkcji seksualnych u kobiet spadł o 21 procent. Odczuwały też mniejszy dyskomfort i poziom bólu.

Kobiety, które paliły częściej i regularnie miały wyższe poszczególne wyniki FSFI, a co za tym idzie – lepszy seks. Wzrastał poziom podniecenia i pobudzenia, a orgazmy stały się silniejsze. Niezłe ziółka z tych naszych pań.


Dodał(a): Konrad Siwik / fot. istock Poniedziałek 10.08.2020