Klonowanie penisa, BDSM, wegański lubrykant i inne seks-trendy na 2018 rok

Każdy kolejny rok przynosi nowe trendy we wszystkich dziedzinach życia. W seksie również. Oto 11 rzeczy, którymi, ekhm, będzie stał rok 2018.
iStock-181218007.jpg

1. Coraz prawdziwsze seks-lale
– wiadomo, technologia idzie do przodu, ludzie są coraz bardziej zabiegani, więc nie mają czasu na nawiązywanie prawdziwych relacji z innymi. A potrzeby seksualne zostają. Idealnie nada się więc niemal realna seks-lala. Bo i spełni wszystkie perwersyjne zachcianki, a po wszystkim można ją schować do szafy. Problem z głowy.
2. Klonowanie penisa – głównie dla par żyjących na odległość. Oczywiście pod warunkiem, że partnerka jest zadowolona z rozmiaru klejnotów swojego partnera.
3. Erotyczne zabawki sterowane aplikacjami – również dla par żyjących ze sobą na odległość.
4. Wibrujące, kolorowe, z wypustkami, naturalne – kondomy na każdą okazję. No bo ile można bzykać się w zwykłych lateksowych gumkach?
5. Erotyczne zabawki drukowane w 3D – drukuj, co chcesz. Może być nawet siedmiogłowe dildo.
6. Wegański lubrykant – ta… czekamy jeszcze na bezglutenowy i bezlaktozowy.
7. Wirtualna rzeczywistość (VR)Japończycy doprowadzili to do perfekcji. Zobaczcie sami.
8. Jadeitowe jajeczka – spokojnie, już wyjaśniamy. Są to gładkie kamienie w kształcie jajka, które kobiety, podobno już od 5000 lat, noszą w pochwach dla treningu mięśni Kegla. Im silniejsze te mięśnie, tym lepszy seks. Dla obojga.
9. Seks-imprezy – czyli bardziej dostępne imprezy dla swingersów.
10. BDSM – tego nikomu chyba przedstawiać nie trzeba. Wiązanie, kajdanki, lateks, pejcze, władczość.
11. „Pegging” – to się wam może nie spodobać. Pegging to odwrócony analny seks – kobieta zakłada na siebie tzw. „strap on” (sztuczny penis na uprzęży) i penetruje nim odbyt mężczyzny.

ZOBACZ TEŻ SEKSOWNĄ DOMINĘ:
Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. istockphoto.com Czwartek 28.12.2017