Już jest seks taśma Courtney Stodden

Masturbacja na łóżku, w wannie, lody między piersiami, przebieranki, seksowna bielizna – tak zapowiada się najświeższa celebrycka seks taśma, którą wyprodukowała Courtney Stodden.

stodden-seks-taśma.jpg


Zacznijmy od powtórnego wyjaśnienia, kim jest Courtney Stodden. Możliwe, że słyszałeś już to nazwisko, możliwe, że widziałeś te gigantyczne piersi, możliwe, że podziwiałeś jedną z wielu galerii tej laski w naszym serwisie. Jednak to, że o niej piszemy, zawdzięcza temu, że jako 16-latka poślubiła 51-letniego aktora Douga Hutchisona. Później go zostawiła, bo chciała uprawiać seks również z młodszymi facetami, ale niedługo po tym wróciła do eks męża i poślubiła go na nowo. Pokręcone.

Pisaliśmy niedawno o tym, że seks taśma Courtney Stodden została wykradziona z jej telefonu i wystawiona na aukcję. Dlatego zainteresowana jak najszybciej chciała sprzedać prawa autorskie do niej, by nie oglądano jej harców za darmo. No właśnie, jej samodzielnych harców. Blondynka nagrała film dla swojego męża / eks męża, bo mocno za nim tęskniła i chciała podkręcić siebie i jego.

Póki co, wypuszczono teaser seks taśmy, a z racji niecenzuralnych treści, odsyłamy Was na własne ryzyko do serwisu Gawker.

Przez dłuższy czas na światło dzienne nie wypływały żadne seks taśmy cele brytów i Courtney świetnie się ze swoją wstrzeliła. Nie wiadomo ile zarobiła na masturbacji przed kamerą, ale różne źródła podają zakres 10 000 – 1 000 000 dolarów. Stodden obiecała przekazać swoją „gażę” na cele charytatywne.

Z niecierpliwością czekamy na pełną wersję, by umieścić ją w rankingu seks taśm.

Dodał(a): Jan Rzeźnik Poniedziałek 18.05.2015