Japonia ma za dużo dziewic

Rząd japoński jest poważnie zaniepokojony, bo przyrost naturalny spada z roku na rok, a coraz więcej osób w grupie wiekowej 18-34 to młodzi ludzie, którzy nie zaznali jeszcze w swoim życiu seksu. Kto żyw – do Japonii pomóc narodowi w potrzebie!
japonia-dziewice.jpg

Japonia znana jest z tego, że ma jedno z najstarszych społeczeństw na świecie. Jeśli dołożymy do tego spadający przyrost naturalny,  Nippon może mieć wkrótce jeszcze większe problemy, niż z jakimi boryka się obecnie. Bo gdy ubędzie rąk do pracy, zarobieni po uszy Japończycy będą musieli wyrabiać kilka etatów w jednym. A już w chwili obecnej brakuje im czasu na sen i pomieszkują np. w boksach kafejek internetowych, by nie tracić czasu na dojazdy do pracy.

Rząd z Tokio jest mocno zaniepokojony ostatnimi statystykami National Institute of Population and Social Security Research (IPSS) – instytucji badającej kwestie demografii w Japonii. Otóż według najnowszych wyników badań na grupie 8754 singli w wieku 18-34 lat 70% mężczyzn i 60% kobiet nie jest w stałym związku. Mało tego, w tej grupie jest odpowiednio 42% i 44,2% osób, które nigdy nie uprawiało seksu! Prawie połowa narodu w wieku produktywnym nie zaznała orgazmu z drugą osobą płci przeciwnej (nie ma mowy o masturbacji i wykluczono zbliżenia homoseksualne). Dziw bierze, bo większość materiałów o dewiacjach seksualnych, które opisujemy, dotyczy mieszkańców Nipponu.

JAK SIĘ POWSTRZYMAĆ, MAJĄC TAKIE KOBIETY?

Abstynencja seksualna powoli staje się domeną Japończyków, jak postęp technologiczny czy zawody sumo. Dlatego premier Shinzo Abe chce wesprzeć i zmotywować młodych ludzi. Jego rząd oferuje m.in.: poszerzenie pakietu obejmującego opiekę nad dziećmi w żłobkach, wprowadzenie ulg podatkowych.

Japończycy coraz więcej pracują i boją się też o swoje posady. To powoduje, że ciężko im znaleźć czas na założenie rodziny. Choć aż 90% ankietowanych deklaruje, że chce ją w przyszłości mieć. Nie definiując dokładnie „przyszłości”. W 1987 roku, kiedy zaczęto prowadzić te badania, 48,6% mężczyzn i 39,5% kobiet nie miało stałego partnera. Na lepsze zmienił się tylko odsetek kobiet powracających po ciąży do pracy. Wynosi on teraz nieco ponad 50%.

To jak, pomożesz japońskiemu rządowi rozwiązać problem dziewic?
Dodał(a): Adam Wawrzyniak Wtorek 20.09.2016