Jakie wymiary ma idealny penis? Kobiety oceniły na podstawie modeli 3D

Z pomocą kobiet i drukarek 3D, naukowcy odkryli, jakie wymiary ma penis idealny. Tym razem panie wybrały najlepszego członka, kierując się wrażeniami wizualnymi, a nie, tak jak do tej pory, jedynie suchą teorią. Wyniki tego eksperymentu mogą cię zaskoczyć!

shutterstock_273043739.jpg

Naukowcy z University of California, Los Angeles i University of New Mexico opracowali wreszcie rzetelne wymiary idealnego penisa dla statystycznej niewiasty. Do swojego eksperymentu wykorzystali oni dilda stworzone za pomocą drukarek 3D, które - hmm... - dali do testowania kobietom.


Odwieczne debaty na temat tego, jaki jest idealny rozmiar męskiego przyrodzenia, wreszcie mogą zostać zakończone. Okazuje się, że kobiety tak naprawdę preferują członki w rozmiarze „lekko powyżej średniej”. Co jednak ciekawe, zdanie pań różni się w zależności od natury relacji pomiędzy nimi, a hipotetycznymi posiadaczami wymarzonych penisów.

Na pewno nie raz czytaliście, że panie gustują w naprawdę pokaźnych drągalach. Dla niektórych z was, pocieszeniem może być fakt, że zdecydowana większość dotychczasowych badań amerykańskich naukowców na temat idealnego rozmiaru penisa opierała się na błędnej metodzie. Kobiety pytane były bowiem, ile centymetrów powinien mieć idealny penis. Żadnej z nich nie pokazywano jednak, ile to faktycznie jest centymetrów, przez co część odpowiedzi była zawyżona. Cóż... Też jesteśmy winni faktu, że do statystyk wdarły się takie przekłamania. W końcu kto nie dodał sobie tych 2-3 centymetrów, chwaląc się partnerce na temat swojego zaganiacza, w nadziei, że luba nie weźmie do rąk linijki i nie sprawdzi tych wymiarów samodzielnie?

Wracając jednak do nowego badania, tym razem naukowcy stworzyli 33 modele Wacków różniące się od siebie długością i obwodem. Następnie poproszono 75 kobiet, by wybrały sobie dwa z nich: jeden dla idealnego partnera życiowego, drugi, którego chciałyby znaleźć w spodniach kochanka na jedną noc. Następnie każda z ankietowanych musiała wypełnić szczegółową ankietę na temat swojej historii seksualnej, jakości aktualnego współżycia oraz wspomnień dotyczących fujarek swoich byłych partnerów.

617.PNG

Wyniki mogą być dla niektórych z was całkiem sporym zaskoczeniem. Okazuje się bowiem, że idealny rozmiar penisa w zwodzie stałego partnera jest zaledwie minimalnie większy od średniej krajowej i wynosi dokładnie 16 cm z obwodem 12,2 cm, przy czym średnia długość amerykańskiego członka  wynosi 15,2 cm wraz z obwodem 12,7. Dla jednorazowego kochanka, idealnym rozmiarem w wzwodzie jest natomiast 16,25 cm długości i 12,7 cm w obwodzie.

Z eksperymentu wynika więc kilka wniosków: przede wszystkim kobiety wcale nie marzą o gigantycznych pytonach, a przy poprzednich badaniach myliły je liczby, które okazywały się abstrakcyjnymi wartościami. Dopiero badanie z modelami 3D pozwoliło zwizualizować ich preferencje. Kolejny wniosek: panie mają mniejsze wymagania, co do partnerów na całe życie, niż kochanków na jednorazowe przygody. Różnica ta jest jednak niewielka.


Dodał(a): Bartosz Joda Poniedziałek 07.09.2015