Jak zaspokoić kobietę

Kobieta niezaspokojona? Nie wystarczą jej szybkie numerki na kuchennym stole? Żąda orgazmów? Nie czekaj! Daj kobiecie rozkosz, o której nawet nie marzy!

gra wstępna

Przede wszystkim zachowaj spokój. Odłóż puszkę piwa, program telewizyjny i czytaj do końća. W niniejszym ultrakrótkim, przejrzystym i intuicyjnym poradniku seksualnym podpowiemy ci, jakimi sposobami możesz podarować swojej kobiecie mityczne „wielkie o”. Zastosuj proponowane przez nas triki, a doprowadzenie jej do orgazmu będzie dla ciebie jak zamówienie pizzy przez telefon — lekkie, łatwe i przyjemne...

POCIĄGNIJ ZA WŁOSY
Kilka razy pociągnij ją za włosy. Możesz też chwycić ją za fryzurę i trzymać, ujeżdżając od tyłu.
✪ JAK TO DZIAŁA?
Skóra głowy jest niezwykle unerwiona, więc wrażliwa na dotyk. Poza tym taka pieszczota to fantazja 93 procent kobiet...

CHUCHNIJ JEJ DO UCHA
Podczas stosunku pochyl się nad nią i chuchnij jej do ucha.
✪ JAK TO DZIAŁA?
Ciepłe powietrze z twoich ust pobudzi zakończenia nerwowe znajdujące się w kanale usznym. Kobiecy orgazm po takim doznaniu jest rewelacyjny.

POZWÓL JEJ NA FELLATIO
Niech uklęknie, rozepnie ci spodnie, a następnie weźmie do ust twojego penisa i pieści go aż do nadejścia rozkoszy.
✪ JAK TO DZIAŁA?
95 procent kobiet marzy o tym, by kiedyś bez słowa, bez gry wstępnej, bez tych kobiecych bzdur, po prostu przystąpić do rzeczy i zrobić facetowi laskę. Nie tłum jej pragnień, pozwól osiągnąć orgazm doskonały. Udostępnij swoje krocze.

PUŚĆ JEJ PŁYTĘ JAZZOWĄ
Zaczynacie się kochać? Nastaw muzykę, najlepiej płytę jazzową.
✪ JAK TO DZIAŁA?
Synkopowy rytm tego rodzaju muzyki sprzyja rytmicznym ruchom ciała. To zaś podstawa udanego orgazmu!

ZADBAJ O JEJ SUTKI
Posmaruj jej sutki odrobiną miętowej pasty do zębów.
✪ JAK TO DZIAŁA?
Pasta do zębów da miłe uczucie chłodu i delikatnego szczypania. Kobiety, które próbowały tej metody, opisują w internecie swój orgazm jako „piersiowy”.

MÓW, GDY PIEŚCISZ JEJ KROCZE
Twoja kobieta lubi pieszczoty oralne? Gdy będziesz całował jej srom, zacznij wyraźnie wymawiać jej imię.
✪ JAK TO DZIAŁA?
Gdy ludzie mówią wyraźnie, ruszają ustami bardziej niż zwykle. Dzięki temu twoje karesy będą bardziej odczuwalne. Po drugie wibracje powietrza wzbudzone głosem podrażnią  łechtaczkę i sprawią, że orgazm stanie się kwestią sekund.

UCISKAJ TRÓJKĄT
Trzy centymetry nad górną linią jej włosów  łonowych wyczujesz niewielką wklęsłość. Połóż tam dłoń i delikatnie, rytmicznie uciskaj.
✪ JAK TO DZIAŁA?
Tuż pod fałdem brzusznym leży tzw. trójkąt rozkoszy. Odnaleźli go i opisali polinezyjscy kapłani Huny. Jest to skupisko zakończeń nerwowych, bardzo silnie przewodzących do mózgu uczucie przyjemności. Naukowcy udowodnili, że stymulacja tego miejsca może doprowadzić kobietę do orgazmu.

PIEŚĆ USTA
Posmaruj palce oliwą z oliwek i przesuwaj je wzdłuż jej dolnej wargi.
✪ JAK TO DZIAŁA?
Kobiece usta posiadają ponad miliard niezwykle wrażliwych na dotyk zakończeń nerwowych. Dlatego „zwykłe” dotykanie warg łaskocze kobietę. Ale jeżeli użyjesz dobrego lubrykantu, twój dotyk zamiast łaskotania przyniesie rozkosz. Badania wskazują, że kobieta może przeżyć orgazm już po 5–minutowej stymulacji ust.

ZASŁOŃ JEJ OCZY
Przygotuj czarną  jedwabną opaskę i jesz-cze przed rozpoczęciem gry wstępnej zasłoń oczy kobiecie.
✪ JAK TO DZIAŁA?
Mózg, pozbawiony jednego ze zmysłów (w tym przypadku wzroku), automatycznie wyostrzy pozostałe. W tym przypadku szczególnie zmysł dotyku. Dlatego wszystkie twoje pieszczoty będą na nią działały z podwójną siłą, a orgazm będzie przynajmniej trzy razy bardziej przyjemny!


Dodał(a): ckm Poniedziałek 02.05.2011