Seks nie musi być nudny!

Być może czujesz ostatnio, że zanikła pomiędzy Wami intymność, nie ma już tego dreszczyku emocji. Brak satysfakcji z seksu u którejkolwiek ze stron, może doprowadzić do rozpadu związku. Weź sprawy w swoje ręce i zmień to jak najszybciej!

seks-nie-musi-byc-nudny.jpg

Udowodnij, że jej pragniesz 

Znasz to uczucie, gdy kobieta, którą lubisz, naprawdę Cię pożąda? Stara się uwieść, pożera wzrokiem i robi wszystko co możliwe, by być zawsze jak najbliżej Ciebie. To świetna sprawa. Płeć piękna też lubi być w ten sposób zaskakiwana. Pokazuj jej na każdym kroku, jak bardzo Cię podnieca. Złap ją i mocno pocałuj, kiedy najmniej się tego spodziewa! Niczego nie tłumacz i powróć do tego, co robiłeś przed chwilą. Taka zmiana tempa jest potrzebna w każdym związku – partnerka będzie się ciągle zastanawiała, kiedy to się powtórzy. Proste, ale bardzo skuteczne – pamiętaj tylko, aby wykorzystywać ten pomysł z umiarem.


Zaskocz ją w seksie

Naucz się seksu oralnego. Z odpowiednimi instrukcjami od partnerki, nie będzie to trudne. Współpracuj z nią. Wykorzystaj technikę znaną z pralek Whirlpoola – spowoduj szybsze bicie serca intensywnymi ruchami obrotowymi. Zainicjuj też seks poza sypialnią. Róbcie to w miejscach, których do tej pory nie testowaliście. Ryzyko przyłapania nakręci ją jeszcze bardziej. Pamiętaj też o strefach erogennych swej kobiety. Pieść je palcami i językiem.


Nie bój się zabawek erotycznych 

Znajdź dobry sexshop i kup sobie, oraz partnerce, gadżety erotyczne. Nie bój się ich! Pomogą Ci doprowadzić ją do orgazmu. Spraw jej wibrator, dildo lub masażer punktu G. Włóż go w pochwę, a sam zajmij się pieszczotami oralnymi – liż jej łechtaczkę lub sutki – intensywność doznań gwarantowana. Zabawki erotyczne to najlepszy sposób na zażegnanie nudy w sypialni. Z nimi możecie spróbować lekkiego BDSM - zdominuj ją, skrępuj i przypnij kajdankami. A może Ty daj się związać? Niektóre kobiety lubią rządzić, choć nawet same o tym nie wiedzą. Podniecających gadżetów jest mnóstwo, wypróbuj choć niektóre z nich!

Inne akcesoria erotyczne? Być może zainteresuje Was bielizna erotyczna. Zrób jej prezent i kup seksowne majteczki, a uświadomisz jej, że może być pociągająca i zmysłowa. Podnieci się na widok samej siebie i zainspiruje do działania, dając Ci najlepszy seks w życiu.

Wstydzisz się zakupów w stacjonarnym sklepie erotycznym? W takim razie zamów coś w sexshopie on-line. Większość z nich oferuje dyskretną wysyłkę do wybranego punktu, nie musisz się więc obawiać, że paczka trafi w niepowołane ręce. Pani na poczcie też się nie zorientuje, że w paczce siedzi wibrator.


Podsumowanie 

Jak widzisz, istnieje mnóstwo sposobów na przełamanie monotonii w seksie. Skorzystaj z nich i spraw, by Twoja kobieta znów Cię pożądała. Bądź kreatywny i odważny – to właśnie takich facetów ubóstwia płeć piękna!

Artykuł współtworzony przez markę Secretive.pl – internetowy sklep erotyczny.

logo_banner_secretive.jpg


Dodał(a): Izabela Popko Poniedziałek 13.11.2017