Jak spłodzić syna

Czego byś nie zbudował i nie zasadził, najważniejsza robota jest jeszcze przed tobą. Zakładamy, że masz pod ręką kobietę w wieku produkcyjnym, która zgodziła się być matką twego syna.

jak spłodzić syna

Teraz pozostaje ci jeszcze przekonanie natury, by za dziewięć miesięcy na świecie pojawił się dorodny chłopak. Opisane poniżej sposoby nie są może stuprocentowo pewne, ale spróbować warto...

Metoda Arystotelesa: łóżko, na którym nastąpi poczęcie, ustaw w kierunku północ-południe (niestety, niepotwierdzone).

Metoda Germanów: pod łóżko włóż siekierę, a „po” poczytaj nałożnicy żywoty sławnych mężów (nam to się nie udało).

Metoda sugerowana przez Talmud: w czasie poczęcia doprowadź kobietę do orgazmu (udowodnione naukowo: podczas orgazmu w pochwie powstaje środowisko zasadowe, które jest przyjazne plemnikom z męskim chromosomem Y).

Metoda dra Franciszka Benendo: poczynaj zaraz po owulacji u kobiety (potwierdzono, że bardziej ruchliwe plemniki z chromosomem Y najłatwiej zapłodnią komórkę jajową tuż po owulacji).

Metoda dra Josepha Stolkowskiego: kilka miesięcy przed poczęciem karm kobietę jedzeniem bogatym w sód i potas - np. ziemniakami. Nie dawaj za to pokarmów z wapniem i magnezem - np. mleka (powód: odpowiednie jedzenie przyciągnie do komórki jajowej plemniki „Y”).

Metoda dra Ronalda Ericssona: odwiruj plemniki i rozdziel chromosomy. Zapłodnij sztucznie kobietę męskim chromosomem Y (pamiętaj: MicroSort, oddział amerykańskiego Instytutu Genetyki, zrobi to za ciebie, ale nie za darmo).


Dodał(a): matz Niedziela 04.01.2015