Jak rozpoznać sztuczną pupę?

Zgadnij która pupa jest prawdziwa, a która sztuczna zanim padną odpowiedzi. Wykaż się znajomością kobiecej anatomii i zostań tyłkologiem. Dla ułatwienia możesz dotykać monitora.
sztuczny-tyłek.jpg

Wszyscy wiemy, że można poprawiać kobiece piersi – powiększać, zmniejszać, kształtować. Ale po co ktoś miałby poddawać plastyce swój tyłek? Z tego samego powodu, dla którego ludzie dają sobie kroić twarz czy inne części ciała – dla estetyki, pewności siebie, dla innych (czyt.: dla faceta). Są też dziewczyny – jak tancerki lub modelki - które swym ciałem zarabiają na życie. Muszą więc dbać o swój warsztat, którego nie są w stanie wyrzeźbić w inny sposób. No bo nie każda ma czas lub samozaparcie, by katować poślady jak Jen Selter. Ok, „zaparcie” nie brzmi fortunnie w kontekście pupy...

Jeśli dziewczyny nie mają cierpliwości do zbudowania porządnego dupska, mogą w pośladki wszczepiać implanty lub wstrzykiwać odpowiednie specyfiki. Nie dyskryminujemy żadnej pupy i chętnie damy klapsa w każdej z nich (bo po sposobie falowania ciała można rozróżnić naturalne od poprawianych).

W tym wideo prawdziwość pośladków sprawdzać będą Katherine Harris – aktorka oraz Alex Wiley, który twierdzi, że jest raperem. Już na początku teoretyzują, że jeśli uda nie pasują do reszty, zapewne pupa jest poprawiana – tyłek i uda są w zestawie. Ekspertka dodaje też, że te, które mają dziwne kształty i za bardzo wystają, nie są wypracowane przysiadami. Mały z kolei twierdzi, iż dupsko „zrobione” jest twardsze i faluje nienaturalnie. Nienaturalny tyłek faluje nienaturalnie...serio? Ekspert Gruby wychodzi na krajowego eksperta ds. sztucznych pup. Ok, przynajmniej sobie popatrzy. Aha, jeśli nie zgadnie, dostaje w twarz. Ale widać, że to lubi.Fakty bonusowe z filmiku:
0:23 – Jest 5 różnych rodzajów iniekcji do powiększenia tyłka.
1:12 – Pupa składa się z mięśni i tłuszczu. Jeśli nie dostarczysz jej odpowiedniego paliwa, zmniejszy się.
2:25 – Wzmacniając mięśnie w pośladkach, można sprawić, że staną się bardziej okrągłe i większe.
3:24 – Jedzenie określonych produktów może wspomóc powiększanie pośladków w porównaniu do zwykłych metod.
4:39 – W ubiegłym roku wykonano 22 000 zabiegów związanych z pupą (w USA).

ZOBACZ TAKŻE: 

Ahoj, kapitanie bezzałogowego kontenerowca Rolls-Royce'a !?!

Opublikowany przez AutoStuff na 28 czerwca 2016Dodał(a): Paweł Jaśkowski Wtorek 28.06.2016