Jak podrywać w necie? Cz.1.

Podpowiadamy jak poprawić zdjęcie profilowe, by dostawać więcej wiadomości od płci przeciwnej. Początek roku sprzyja nowym postanowieniom. Rzucanie palenia, więcej sportu, pieniędzy, seksu, no i najlepiej nowa miłość. Taka na całe życie. Jak ją znaleźć? Spróbuj w sieci.
podryw


LOKALIZACJA
Najlepiej do `polowania`  nadają się portale randkowe, gromadzące na swych stronach osoby, które szukają swojej drugiej połówki. Albo kogoś do regularnego seksu. Nie wnikamy jakie są Twoje pobudki, ale podajemy rady, które pomogą Ci w zintensyfikowaniu kontaktów z płcią przeciwną w sieci. Po przeniesieniu się do `reala`, podążaj za naszymi wskazówkami zebranymi tutaj.

ESTECI
Co by nie mówiły najbardziej czułe kobiety i najbardziej wrażliwi faceci – wygląd to to, co przyciąga wzrok, odpowiada za pierwsze wrażenie i przesiewa profile osób zaangażowanych od tych, na które szkoda czasu. Zadbaj więc o swoje zdjęcia, w szczególności to profilowe.

Portal randkowy zoosk.com przeprowadził badania na 4000 użytkowników swojego serwisu, którzy aktywnie spędzają tam czas. Mamy więc do czynienia z opiniami speców w tej dziedzinie.

SYLWETKA
Przede wszystkim zdjęcie profilowe powinno obejmować cała sylwetkę. Niezależnie od płci, szanse na otrzymanie wiadomości od obcej osoby wzrasta o 203% w porównaniu do foty twarzy, popiersia, czy przypadkowej części ciała (no chyba, że dziewczyna sfotografuje cycki, wtedy zabraknie jej miejsca w skrzynce odbiorczej).

BITWA

Podryw w sieci Podryw w realu

Głosów: 2064
Więcej bitew


WEWNĄTRZ CZY NA ZEWNĄTRZ?
Kobiety powinny zdecydowanie wstawiać foty z wewnątrz – dostaną 60% więcej maili. To z powodu klimatu intymności i wrażenia `posiadania wyłączności` na dziewczynę. Jednak w przypadku mężczyzn, lepiej jest ruszyć tyłek na zewnątrz – będziesz wyglądać na bardziej aktywnego. Jeśli tym sposobem sprawisz wrażenie aktywnego, dostaniesz 19% wiadomości więcej.

SAMOJEBKI
Faceci powinni ich unikać, bo ich notowania spadną o 8%, jeśli fota profilowa będzie wykonana `z rąsi`. Laskom w tym temacie uchodzi wszystko. Z takim zdjęciem ich szanse na zaczepkę rosną o 4%. Pod warunkiem, że nie zrobią dziubka! Nie trudno się domyślić, że dziewczyny postrzegane są wtedy jako bardziej skłonne do obnażania się, a faceci – po prostu wychodzą na zboczeńców.
Swoją drogą samojebki wiele mówią. Mogą świadczyć o narcystycznych zapędach albo mówić o tym, jak postrzega się lub jak chciałaby być postrzegana osoba na nich.

podryw-sieć-samoj.jpg
ZWIERZĘTA I ZNAJOMI
Empatia zawsze w modzie – tak mogłoby się wydawać. No bo dobre serce, współczucie, wrażliwość... Tak możesz się sprzedawać na pierwszej randce, ale nie na zdjęciu profilowym. Musi być ono tylko z jedną osobą – z Tobą. Żadnych psów, kotów, leniwców, kurek ozdobnych. Masz być do dyspozycji drugiej osoby, która nie chce już na starcie rywalizować o Twoje uczucia i atencję z najsłodszym nawet sierściuchem.

Jeśli chodzi o zdjęcia grupowe, to zaoszczędź czasu i zachodu osobie, która wybrała Cię na potencjalną parę i pokaż się od razu. Nie każ wyszukiwać spośród 50 osób z campu snowboardowego, tym bardziej, że wszyscy mają na sobie kaski i gogle. Zamiast tego stań sam/a na tle gór, zdejmij akcesoria z głowy i uśmiechnij się szeroko. Panie mogą się wstrzymać z fotami aż dotrą do schroniska (+60% szans na wiadomość wewnątrz pomieszczenia).

PRACA DOMOWA
Lekcja 1 za Tobą. W następnej podpowiemy jak o sobie pisać i jak komponować wiadomości, by zaliczyć w najbliższym czasie. Zaliczyć zdrowy i szczęśliwy związek oczywiście. Póki co, odrób pracę domową i przygotuj wzorcowe zdjęcie profilowe, które samo nagoni Ci kandydatów/kandydatki do przebierania.

Wklej linka do swojego profilu w komentarzach do tego tekstu i pochwal się nabytymi w tym artykule umiejętnościami. Jeśli się oczywiście odważysz.
belka_zobacz-polecana-galer.jpg


Dodał(a): gianni Piątek 10.01.2014