Jak podrywać w necie? Cz.2.

Dziś podpowiadamy jak pisać o sobie i co pisać osobie po drugiej stronie ekranu, by zwiększyć szanse na lepszy związek w realu. Napisaliśmy Ci już, jak powinno wyglądać Twoje zdjęcie profilowe, gdy chcesz dostawać więcej wiadomości od płci przeciwnej. Jeśli masz względną aparycję i fota profilowa stworzona została według naszych wytycznych, powinieneś zauważyć wzrost zainteresowania Twoją osobą.
randki w sieci


Załóżmy, że masz już wystylizowaną fotę profilową i ktoś się do Ciebie odezwał. Co dalej?! Przede wszystkim nie panikuj. Portal zoosk.com zbadał swoich randkowiczów również pod kątem słownictwa, jakiego używają do opisania swojego profilu oraz w jaki sposób piszą do siebie zakochane gołąbeczki.

Kate Taylor z Match.com radzi, by opowiadać o sobie, nie o swoich oczekiwaniach, bo osoba po drugiej stronie chce poznać Ciebie, Twoją osobowość, a nie poczuć się jak zabawka w sklepie, która wysłuchuje marudzącego smarkacza i musi walczyć o to, by `wskoczyć do Twojego koszyka`.

OPIS
Na początek musisz się dobrze sprzedać, czyli ciekawie określić siebie, swój charakter. To drugi najważniejszy element zaraz po zdjęciu profilowym. Okazuje się, że jeśli skrobniesz o sobie 100 – 200 słów, możesz dostać 10% wiadomości więcej niż osoby, które przesadzą z treścią lub pominą ją całkiem. Ludzie kreujący się na bardziej otwartych i pewnych siebie w swoich opisach, otrzymują 23% więcej maili przychodzących i 4% więcej odpowiedzi na maile wychodzące.

Jeśli ćwiczysz, czytasz i zamieścisz to w rubryce `o sobie`, możesz liczyć na 21% więcej wiadomości w swojej skrzynce odbiorczej. Dorzuć do tego coś o uzdolnieniach muzycznych, a dostajesz dodatkowe 15%.

EX I DZIECI
Facetom uchodzi gadanie o swoich byłych kobietach oraz o spłodzonych dzieciach. Paniom już mniej. Mężczyzna, który pisze o rozwodzie czy separacji, może liczyć na 52% przyrost zainteresowania. Gdy napisze o synu lub córce, zyskuje dodatkowe 7%. Kobieta z kolei, jeśli zacznie rozmawiać o takich rzeczach za wcześnie, traci 7 punktów procentowych.

podryw-kolacja.jpg
LUNCH, KOLACJA, DRINK
Kobiety będące bardziej bezpośrednie, proponujące w pierwszej wiadomości lunch, kolację albo drina, dostają 73% odpowiedzi więcej. Jeśli faceci zdecydują się na taki krok, dostaną 35% odpowiedzi mniej. Cierpliwości panowie. Jeszcze zdążycie je nakarmić. Z ręki, jak dobrze pójdzie.

(NIE) MÓW DO MNIE CZULE
Czułych słówek również wolno używać jedynie kobietom. Jeśli ona użyje w wiadomości słowa `kochanie`, dostanie 118% więcej odpowiedzi, gdy posłuży się zwrotem `piękny` ma 50% więcej szans, że koleś odpisze. Faceci za podobne zagrywki w stronę pań, dostaną odpowiednio 10 i 13% mniej odpowiedzi. Lepiej znaleźć bardziej wyszukanych i mniej poufałych epitetów.

EMOTIKONY
To zaskakujące, ale dodanie do najpopularniejszego emotikona jednej kreski, doładowuje Twoje szanse na wiadomość zwrotną aż o 79%! Użycie „:-)” daje 13% więcej odpowiedzi, zaś „: )” 66% mniej (pod warunkiem, że edytor nie zamieni znaków w grafikę).

WYRAŻAJ SIĘ
Unikaj mowy potocznej i literówek – dla obu płci to 13% mniejsze szanse na ponowny kontakt. Pamiętaj też żeby pisać pełnym zdaniem i z polskimi literami diakrytycznymi. Udowodnij, że zależy Ci na rozmowie, że skupiasz się na osobie po drugiej stronie, że traktujesz ją poważnie i że jesteś przynajmniej w tej kwestii poukładana/y.

Nie trać czasu - początek roku to najlepszy okres na randki! Ilość profili na portalach randkowych z nowym rokiem podwaja się lub nawet potraja! Zastosuj nasze porady z obu artykułów i za kilka miesięcy pochwal się zdjęciem ślubnym...

A może masz swoje sprawdzone patenty, które chcesz poddać ocenie redakcji i innych użytkowników? Pisz w komentarzach, sprawdzimy ich skuteczność.
belka_zobacz-polecana-galer.jpg


Dodał(a): gianni Sobota 11.01.2014