Jak mieć supererekcję

Mocny w gębie, silny w ręku, szybki w nogach? Nic to, jeśli jesteś słaby w lędźwiach

erekcja

Kobiety mogą udawać choćby i tuzin orgazmów, a chwila twojej słabości natychmiast wyjdzie na jaw. Oto kilka rad, jak mieć zawsze zdrową erekcję.

Precz z obżarstwem!
Jedz rzeczy lekkostrawne. Kardiologowie z St. Louis dowiedli, że wzwód wymaga od 1 do 1,5 litra krwi. Tymczasem gdy trawisz, krew kieruje się do żołądka i jelit. Nie żal ci tego paliwa?


Pochwała abstynencji
Znasz to: „Pij, pij — będziesz łatwiejsza. Pij, pij — nie będziesz mógł”. To prawda! Alkohol sprawia, że krew krąży zbyt ospale, by twój rycerz był gotowy do boju.

W zdrowym ciele...
Ruch wzmacnia twego harcerza. „Sport czy praca w ogródku to doskonały masaż jąder i odchudzanie” — mówi seksuolog dr Wiesław Sokoluk. A badacze z USA dowiedli, że każdy kilogram tłuszczu skraca o 0,5 mm długość penisa w wzwodzie.


Trening czyni mistrza
Kobiety wstrzymując mocz, ćwiczą mięsień guziczno—łonowy, który obejmuje twego zucha. Natomiast ty, np. przy biurku, napinaj i zwalniaj mięśnie krocza! 20 razy na krótko, potem 10 razy na dłużej. Po tygodniu twój wzwód zadziwi i ciebie.


Masaż czyni cuda
Użyj wibratora: przesuwaj od grzybka, wzdłuż cewki, do środka krocza i tam naciśnij. Wywołasz skurcz i poprawisz ukrwienie kogutka. „To bardzo skuteczne” — twierdzi Daylle Deanna Schwartz, seksuolog, autorka bestselleru „Jak zwabić i wywabić kobietę z łóżka”, a ona wie, co mówi.


Poranne amory
„Największa produkcja hormonów męskich występuje pomiędzy 5 i 6 rano” — tłumaczy dr Sokoluk. Korzystaj z tego! Jeśli wieczorem poprzestaniesz na pieszczotach, to bladym świtem zaimponujesz partnerce ogierem wielkości konia trojańskiego.


Luz blues
„Długie siedzenie w samochodzie powoduje przegrzewanie jąder i zaburzenia ich funkcjonowania” — ostrzega dr Sokoluk. Zrezygnuj też z obcisłej odzieży: bielizna i spodnie nie mogą opinać klejnotów. Dawno temu Amerykanie dowiedli, że im ciaśniejsze dżinsy, tym rzadsza erekcja. Więcej luzu!


Przeminęło z dymem
Palenie niszczy prącie! Dym powoduje arytmię serca, a ta niedokrwienie. Według kardiologów z Ottawy jeden papieros to o 0,1 ml krwi mniej w ciałach jamistych i erekcja krótsza nawet o 2 minuty!


Co się w życiu liczy
„Grubszy penis lepiej zaspokaja kobietę  — twierdzi dr Schwartz. — Mocniej napiera na wewnętrzne ścianki pochwy i łechtaczkę”. Cóż za mądra kobieta! Niestety, nie mówi jak penisa pogrubić.


Pomocna dłoń
Gdy chwytasz przyjaciela jedną ręką, drugą masz często zajętą (piwo, pilot do wideo). Gdyby partnerka ujęła pomocną dłonią resztę twoich klejnotów, przyjemność byłaby i większa, i obopólna.


Decyzja
Wiesz już „jak”. Teraz zdecyduj się — „czy”. Bo cóż znaczy seks wobec konieczności rezygnacji z piwa, porcji golonki, papierosa po kolacji i nocnych rozmów przy telewizorze. Takie życie to jedno wielkie pasmo udręk, więc pomyśl, czy warto poświęcać się dla tych kilku (od 3 do 10) sekund orgazmu? Cóż, baczność albo spocznij. Wybór należy do ciebie.
Zobacz, co one na to.Dodał(a): ckm Środa 21.09.2011