Jak być lepszym w łóżku?

Nudzisz się podczas seksu? Łóżko to przecież miejsce, do którego rutyna i zniechęcenie nie powinny mieć dostępu. Pomożemy ci wygonić je za drzwi sypialni!

GŁÓWNE.jpg

Mężczyźni z natury lubią współzawodniczyć i we wszystkim chcą być lepsi i szybsi od konkurencji. Konkurentem jest każdy i każda czynność przyjmuje formę zawodów. Inaczej niż w innych dziedzinach, podczas seksu bycie szybkim wcale nie jest mile widziane, gdyż żeby doprowadzić kobietę do orgazmu niekiedy trzeba się bardziej wysilić. Niestety żyjemy w czasach, kiedy popularne są szybkie numerki. Kopulacja stała się obowiązkiem dla obu płci. Partnerzy muszą wcisnąć ją w swój kalendarz, gdzieś między spłaty rat kredytu, a wyjazd służbowy. Nie wpływa to dobrze na sam związek, ani nasze samopoczucie. Dlatego przedstawimy, jak można prosto usprawnić życie seksualne.
1s.jpg
POROZMAWIAJ Z NIĄ
W łóżku najprzyjemniej i najwygodniej rzuca się sprośnościami, ale nie o to nam chodzi. Zanim trafisz do rzeczonego łóżka, usiądź z partnerką i zagaj rozmowę na temat seksu. Otwórz się przed nią i powiedz czego oczekujesz od waszego współżycia. Dla wielu temat seksu stanowi sferę tabu, do której nie lubią zaglądać poza drzwiami sypialni. Należy to jak najszybciej zmienić, ale w delikatny sposób. Trzeba ważyć słowa i uważać, żeby nie zranić drugiej osoby wyrażając krytykę. Pamiętajcie, że wszyscy mają swoje ego, będące bardzo delikatne i kruche.
2s.jpg
SEKS NIE JEST RÓWNOZNACZNY Z MIŁOŚCIĄ
Zamiast seksu powinniście za każdym razem uprawiać miłość, nawet jeśli mówimy o jednonocnej przygodzie. Zmysłowość może dostarczyć nieraz ciekawszych doznań niż sam orgazm. Postaraj się o romantyczną atmosferę w sypialni i nieraz sięgnij do portfela, aby kupić jej kwiaty, czy też skorzystaj z kiczowatego oręża, jakim są świece zapachowe i przygaszone światła. Z jakichś powodów w komediach romantycznych to działa.
3s.jpg
SEKS TO ZDROWIE
Nie możesz traktować seksu jako czegoś, co musisz robić. Kiedy nie możesz dostać erekcji, wcale nie uwłacza to twojej godności. Pamiętaj, że nie jesteś maszyną. Powodem problemu może być nowa sytuacja w pracy, bądź twój organizm może dawać ci znać, że twoja wybranka wcale nie jest tą jedyną. Oczywiście u kobiet działa to w podobny sposób. O ile ten problem można rozwiązać stosunkowo łatwo, to może to być również objaw ciężkich chorób. Wzwód wywoływany jest przez ciśnienie krwi, za której pompowanie odpowiada serce. Jeśli serce nie jest najzdrowsze, penis również nie będzie działał poprawnie. Najważniejsze więc to utrzymywać się w dobrym zdrowiu i odstawić wszelkie używki, z wyjątkiem lampki wina do kolacji, w celu wprowadzenia romantycznego nastroju.

Dodał(a): Adam Nawrocki Poniedziałek 16.01.2017