iPhone 6 rozróżnia piersi naturalne od sztucznych

Zobacz jak rozpoznać prawdziwe piersi od sztucznych, wykorzystując do tego najnowszego iPhone`a. Nie zastosujesz tego dokonując oględzin zdjęć w necie. Musisz mieć żywą modelkę z piersiami na wierzchu, pozującą przed obiektywem Twojego smartfona – to daje Ci pretekst do składania niewiastom niemoralnych propozycji.
iboobs.jpg

Co może być bardziej interesującego od filmów z robienia tatuaży w slow motion? Zarejestrowane w ten sposób piersi! Bohaterka poniższego filmiku - Jessie June - testowała już iPhone `a 6 Plus pod kątem nagrywania slo mo wideo, czyli filmów w zwolnionym tempie. Poprzednio uwieczniła swoje olbrzymie skaczące piersi w trybie 240 klatek na sekundę, czyli z dziesięciokrotnie mniejszą prędkością niż rejestruje ludzkie oko.

Teraz postanowiła nagrać film, by podpowiedzieć jak rozróżnić prawdziwe piersi od sztucznych. Oczywiście również przy pomocy najnowszego iPhone`a. Zwróć uwagę na wszystkie szczegóły oraz sposób falowania cycków, by bez dotykania orzekać o naturalnych bimbałkach i wygrywać zakłady z kolegami. Filmiki skaczących piłeczek, jako materiał naukowy, będą rzecz jasna wartością dodaną.Dodał(a): pinky Środa 15.10.2014