Inspekcja wagin w liceum

Kilkadziesiąt uczennic szkoły średniej dostało powiadomienia o obowiązkowej inspekcji wagin w sali gimnastycznej. Niepomyślny wynik oględzin, oznaczać miał skutkować pozostawieniem dziewczyn na kolejny rok w tej samej klasie.
wagina-inspekcja.jpg

Pismo łudząco podobne do oficjalnych listów szkoły średniej Prior Lake w Savage w stanie Minesota trafiło do 50 domostw, pod dachami których mieszkały uczennice tego liceum. Głosiło, że dziewczyny powinny zgłosić się 26 maja na obowiązkowy przegląd waginy. Niestawienie się lub negatywny wynik kontroli skutkować miał brakiem promocji do następnej klasy.

Aby nie oblać `testu`, trzeba było odpowiednio waginy przygotować. Uczennice proszone były o usunięcie kolczyków z warg sromowych, jeśli je posiadały, musiały całkowicie wygolić swoje łona oraz zadbać o odpowiednią higienę.Dowcip jajcarzom nie wyszedł, bo w sprawę wmieszały się władze szkoły i policja. W usunięciu listów ze skrzynek pomogli listonosze, którzy trafili na ich trop. Teraz kawalarze drżą, bo za próbę dobrania się do wagin koleżanek, stróże prawa dobiorą im się do tyłków.


Dodał(a): pinky Piątek 16.05.2014