Ile czasu poświęcamy na seks w samochodzie?

Polacy nie lubią uprawiać seksu w samochodzie. Tak wynika z najnowszego badania, którego autorzy postanowili sprawdzić ile czasu w ciągu całego życia, mieszkaniec danego kraju poświęca na igraszki w autach.
sex.jpg

Francuski koncern samochodowy postanowił sprawdzić ile czasu spędzamy na igraszkach w naszych pojazdach. W tym celu wybrano siedem państw i przepytano po kilka tysięcy zmotoryzowanych z każdego z nich. Po tej żmudnej i ciężkiej pracy obliczono średnią, ile godzin przeciętny przedstawiciel danego narodu poświęca na seks w samochodzie, w takcie całego swojego życia.

Wśród ankietowanych krajów znalazła się również Polska. Niestety, trafiliśmy na ostatnie miejsce, bo jak się okazuje nie lubimy szybkich numerków podczas trasy, tak bardzo jak Włosi, którzy baraszkują w samochodach przez 7 godzin i 36 minut w ciągu całego życia.

Średnio ile czasu mieszkańcy danych krajów poświęcają na uprawianie seksu w samochodzie w ciągu całego życia?

Włosi – 7 godzin 36 minut
Portugalczycy – 5 godzin 12 minut
Hiszpanie – 4 godziny
Niemcy – 3 godziny 48 minut
Brytyjczycy – 3 godziny 24 minuty
Francuzi – 2 godziny 36 minut
Polacy – 1 godzinę 54 minuty

Według najnowszego badania dotyczącego seksualności Polaków, przeciętny stosunek trwa około 14,3 minuty. Jeśli więc przyjąć tę liczbę jako czas trwania seksu w aucie, wychodzi, że przeciętny mieszkaniec naszego kraju, robi to w samochodzie jakieś 8 razy w życiu. Rodacy! Można więcej! 

ZOBACZ GALERIĘ MODELKI ODWRACAJĄCEJ UWAGĘ OD SAMOCHODU

Dodał(a): Paweł Zieleń Piątek 21.07.2017