Idealny penis wg kobiet

Jaki jest idealny penis według kobiet? Redaktorzy poprosili kilka z nich o opisanie, a później narysowanie idealnego prącia. Do dyspozycji miały kredki w różnych odcieniach i karton A3 (dwukrotnie większe od najbardziej popularnego A4). Dla niektórych okazał się za mały.
penis-idealny.jpg

Kilka kobiet posadzono przy szkolnym pulpicie i oddano im do dyspozycji kredki, ołówki oraz czyste kartki papieru formatu A3. Najpierw zapytano je, jak powinien wyglądać i ile mierzyć. Dziewczyny podały zakres długości od 15 do 23 centymetrów. Jednak jedna z nich twierdzi, że duży pindol, to zło i że powoduje bóle brzucha.


Wszystkie panie zgodnie stwierdziły, że seks jest bardzo ważny, ale podczas jego uprawiania musi nawiązać się specyficzna więź, zatem wielkość penisa nie ma znaczenia.


Po przepytaniu kobiet, poproszono je o narysowanie wymarzonego penisa lub takiego, jaki im ostatnio odpowiadał. Metody artystyczne były bardzo różne – jedna z pań odrysowała kształt od linijki, inna od przedramienia… Dlaczego jądra na jednym z obrazków mają uśmiechnięte buzie? Bo autorka twierdzi, że dobrze je traktuje. Natomiast jedna pewna kobieta stwierdziła, że kartka A3 jest za mała na jej wizualizację
Dodał(a): Jan Rzeźnik Środa 15.04.2015