Ice Bucket nago - Micaela Schaefer

Micaela Schaefer tylko czekała na te nominacje, by podjąć rękawicę w najbardziej charakterystyczny dla siebie sposób – nago.
Micaela-Schaefer.jpg

Micaela Schaefer to m.in. Miss Niemiec Wchodnich z 2004 roku, finalistka Top Model z 2006 roku, wzięta modelka, nieudolna piosenkarka, naga didżejka, ale przede wszystkim – ekshibicjonistka. Uwielbia zrzucać z siebie ciuchy z byle okazji, a nawet bez okazji. Wielokrotnie błyszczała swoimi obłędnymi 91-63-92 z miseczką D podczas takich eventów jak Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej, Grand Prix Formuły 1 czy Międzynarodowy Festiwal Filmowy. Za każdym razem zasłaniała sutki i krocze minimalną ilością materiału.

Tym razem uległa „modzie” na Ice Bucket Challenge i postanowiła przechylić nad sobą wiaderko. Oczywiście w negliżu! W oficjalnym filmie na YouTubie znów okolice intymne ma zaklejone kawałkami taśmy, ale już w materiale na swojej stronie (adres podaje pod filmikiem) zobaczycie jak Micaela Schaefer nago wylewa na swoje apetyczne kształty lodowatą wodę.


Pamiętajmy jednak, że w całej akcji na rzecz poszerzania wiedzy o ALS, czyli stwardnieniu zanikowym bocznym chodzi o zbieranie funduszy na pomaganie osobom dotkniętym tym schorzeniem oraz wspieranie organizacji, które pracują nad znalezieniem sposobu na zatrzymanie rozwoju choroby. Pomóc możesz przelewając dowolną kwotę, przekazując 1% podatku lub oferując swój czas i siły.

Dodał(a): carlo Środa 27.08.2014