Historie seksem pisane

Nawet jeśli historia nie była Twoim ulubionym przedmiotem w szkole, udowodnimy, że są ciekawostki, które mogą cię zainteresować. O ile tylko motywem przewodnim lekcji będzie sex.


>>Szminkę wymyślono w starożytnym Egipcie – służyła ona do wyróżniania się z tłumu nierządnych kobiet, wyspecjalizowanych w miłości oralnej. Dopiero po dłuższym czasie zaczęły się tak upiększać wszystkie panie.

>>Jaka metoda antykoncepcyjna była najpopularniejsza w starożytnym Egipcie? Otóż kobiety wkładały sobie do waginy całe sterty kamieni.

>>Starożytni Grecy mieli niesamowitą metodę zapobiegania i odganiania sztormów – wysyłali na brzeg kobiety, które wystawiały w stronę morza swe waginy.

>>W Średniowieczu uważano, że kobiecy orgazm utrudnia bądź wręcz uniemożliwia zajście w ciążę.

Sonda

Podróż w czasie dla seksu odbyłbym dla:

>>Królowa Kleopatra znana była z wielkiego apetytu na seks. Musiała mieć przynajmniej dwa orgazmy dziennie – zdarzało się, że jeśli nie wyrobiła tej normy, była tak sfrustrowana, że skazywała poddanych na śmierć.

>>W Wielkiej Brytanii aż do 1884 r. kobieta nakryta na uprawianiu przedmałżeńskiego seksu (nawet ze swym narzeczonym) była aresztowana i trafiała do więzienia.

>>Żyjący na przełomie 3 i 4 wieku św. Hieronim ze Strydonu nauczał, iż dorosłe dziewice absolutnie nie mogą się myć aż do dnia ślubu.

>>Jaka była pierwsza w historii para, pokazana (ku zbulwersowaniu milionów ludzi ) w łóżku w godzinach najwyższej telewizyjnej oglądalności? Owymi skandalistami byli... Fred i Wilma Flinstonowie. Ów skandal miał miejsce w latach 60. ubiegłego wieku

>>Alfred Charles Kinsey twierdził w latach 50. ubiegłego wieku, że skłonność do masturbacji zależy od przynależności do danej klasy społecznej – im wyższa, tym częściej marszczy się freda. Cały świat zaczął patrzeć elitom na ręce.

>>Amerykański lekarz John Harvey Kellogg uważał, iż wymyślone przez niego płatki kukurydziane (tak, tak – słynne Kellogg's) są skutecznym lekarstwem w walce z onanizmem.

>>Przynajmniej dwie słynne historyczne postaci miały zaledwie po jednym jądrze. Owymi nieszczęśnikami byli Napoleon i Hitler.

>>W kulturze Azteków owoce awokado były uznawane za afrodyzjak tak silny, że niezamężne dziewice miały zakaz ich spożywania.


>>Z czego w przeszłości wykonywano prezerwatywy? Wykorzystywano m. in. len, skórę, jedwab i owcze jelita a nawet masę rogową, otrzymywaną ze skorup żółwi. Pierwsza gumowa prezerwatywa pojawiła się w roku 1855.

>>W latach 40. ubiegłego wieku dr Walter J. Freeman opracował rewolucyjną metodę walki z homoseksualizmem, którą zastosowano na dziesiątkach tysięcy pacjentów i pacjentek. Na czym ona polegała? Na lobotomii, czyli otwarciu czaszki i przecięciu włókien nerwowych mózgu.

>>Znasz najsłynniejszego transwestytę w historii? Był nim (nią?) Chevalier d'Eon de Beaumont – dyplomata, żołnierz i szpieg na usługach francuskiego króla Ludwika XV. Przeżył on 49 lat jako facet, a 34 jako kobieta.

>>Niegdyś w niektórych częściach Alaski znaczną ilość młodych chłopców wychowywano jako dziewczynki. Po pewnym czasie zostawali „żonami” uznanych członków społeczeństwa.

>>Być może w młodości byłeś fanem Szalonego Konia – wodza plemienia Oglalów, najdzielniejszego i najbitniejszego Indianina w historii. A czy wiesz, że „po godzinach” był on gejem?


Dodał(a): Alex DeLarge Sobota 17.03.2012