Gust muzyczny a częstotliwość zdrad

Jeden z portali randkowych przeprowadził ankietę na temat preferowanej muzyki i częstotliwości zdrad wśród swoich użytkowników. Wnioski mogą wydać się zaskakujące. Najrzadziej zdradzają... heavy metalowcy! Chcesz wiedzieć, kto za to przoduje w statystykach?

shutterstock_109267955.jpg

Choć wydawać by się mogło, że to fani heavy metalu, niczym gwiazdy tego gatunku, mają szalony, imprezowy styl życia, wymykający się spod kontroli, okazuje się, że... zdradzają oni aż 10 razy rzadziej niż miłośnicy jazzu! Tak wynika z ankiety przeprowadzonej przez portal randkowy Victoria Milan.

Badanie zostało przeprowadzone na grupie 6558 osób, które pytano o gust muzyczny oraz częstotliwość zdrad. Oprócz miłośników jazzu, wśród których aż 19% przyznało się do skoku w bok, okazuje się, że niewierność zdarza się często również fanom salsy (14%), popu (13%) i country (12%). W niechlubnych statystykach nieco dalej plasują się hip hopowcy (9%), słuchacze muzyki klasycznej (8%) oraz bluesa (6%). Najporządniejsi są za to fani reggae (5%), rock and rolla (5%), elektroniki (4%), indie (3%) oraz heavy metalu (2%).

Oprócz tego, okazuje się, że aż ponad 75% zdradzających badanych, słysząc kawałki reprezentujące swój gust muzyczny, myśli o swoich kochankach.

Zaskoczeni?

Jak nie wpaść na zdradzie?


Dodał(a): Bartosz Joda Wtorek 16.06.2015