Grające piersi

Twerk pośladkami to jak widok dziewczyny w bikini – nikogo już specjalnie nie rusza. Twerk piersiami był powiewem świeżości, ale jakiś czas temu. Żądni erotycznych przygód Japończycy poszli krok dalej.
piersi-flet.jpg

Jeśli zaglądasz do naszego serwisu w miarę często, zdążyłeś się już zapewne zorientować, że czasem prezentujemy fetysze, teleturnieje, wynalazki, mody, ogólnie rzecz biorąc – stan umysłu Japończyków. Mamy wrażenie, że potrzebują silniejszych niż inne narody bodźców, by dobrze się bawić, wyróżnić lub osiągnąć orgazm.

Nie inaczej jest tym razem. Gdy wydawało Ci się, że wszystkie sposoby ba telewizyjne show zostały wyczerpane, wystarczy włączyć jakiś japoński kanał w kablówce i trafiasz na takie oto perełki. W jednym z programów trafiamy na blok „Zagraj to cyckami 2”. Tak, była jedynka i w kwestii repertuaru niewiele się zmieniło, ale nikt  z Azjatów zapewne tego nie usłyszał. Piersi Japonki odgrywają melodię, a Ty musisz zgadnąć co to za kawałek. Oczywiście po kilkudziesięciu nutkach.Niestety Japonka musi jeszcze podszlifować swoje oba talenty. Filmik podrzucimy z kolei Sarze X Mills, która perfekcyjnie opanowała swoje pudełka rezonansowe.


Dodał(a): Jan Rzeźnik Czwartek 15.10.2015