GIFy od tyłu 1.6. Siła niepoparta rozumem - zawsze się zastanawialiśmy jak dziewczyny w filmach erotycznych tak powoli i seksownie zdejmują majteczki. Nam zawsze wychodzi jeden energiczny ruch, po którym z garderoby zostają strzępy.
1094768aa482e6718.gif


7. Higiena przede wszystkim
- ta laska wie, że do łóżka wchodzi się czystym i pachnącym. Wie też, że nie sięgnie, by umyć plecy, ale może liczyć na Twoją pomoc. Ekhm…plecy są wyżej!
tumblr_mghlvkft5s1qzayzko1_400-gif.gif

8. Pracownica miesiąca - zastanawiasz się skąd tyle kurzu w Twoim mieszkaniu. Masz odpowiedź – Twoja gosposia się opiernicza i tańczy zamiast sprzątać. W takim wypadku kodeks pracy przewiduje karę w postaci 10 klapsów. Wymierz je natychmiast a ona niech wyrazi skruchę i obieca, że poprawy nie będzie.
VEBlf.gif

9. Klin klinem - rajstopy też zawsze zostawiamy w strzępach po rozbieraniu z nich kobiety. W najlepszym przypadku pozostawiamy je z jedną dziurą.
foJQn.gif

10. Nauka twerku. Pierwszy krok do twerku idealnego – panie powinny wykonać tę sztuczkę kilka razy pod rząd, po czym kubeczek staje się niepotrzebny i wystarczy go sobie już tylko wyobrazić. Instrukcja nie dotyczy Miley Cyrus, jej nie pomoże nic.
2poqgb4.gifDodał(a): gianni Czwartek 20.03.2014