Gdzie znaleźć kobietę?

Polskie dziewczyny są najlepsze i basta! Ale, patrząc obiektywnie, zagraniczne laski też mają swoje zalety...
dziewczyny randka
1.
Chciałbyś jak najczęściej zaciągać kobietę do łóżka? Więc zainteresuj się Irlandkami. Przeciętna deklaruje, że uprawia seks częściej niż 3 razy w tygodniu. Dla porównania, tylko 43 procent Polek uprawia seks częściej niż raz na tydzień... Co ciekawe, większość Irlandek przyznaje, że nie są zadowolone ze swego życia seksualnego. Na Zielonej Wyspie jest więc wiele do zrobienia! Jeśli nie jesteś jeszcze polskim hydraulikiem, czas się przekwalifikować i lecieć do Dublina.

2. Młode i chętne? Tych szukaj w krajach skandynawskich. Tam seks zaczynają najwcześniej: Szwedki i Dunki już średnio mając 16,5 roku. Jeśli odwrotnie, interesują

Sonda

W stosunkach damsko męskich jestem

cię dziewice w starszym przedziale wiekowym, wyrywaj panny z Malezji, Chin oraz Indii. Tam kobiety tracą dziewictwo średnio w wieku 22 lat. W Polsce ta średnia wynosi 19 lat.

3. Najważniejsze u kobiety są dla ciebie jej umiejętności? Jeśli szukasz dziewczyny, która będzie czerpać z tobą radość z miłości oralnej, udaj się do Austrii. Aż 81 procent Austriaczek lubi ten rodzaj igraszek. Unikaj USA, gdzie seks oralny ceni tylko 17 proc. kobiet, ale ruszaj za ocean, jeśli wolisz coś pikantnego – pejczyki, kajdanki i te sprawy. Aż 36 procent par w USA używa w sypialni (i poza nią) akcesoriów BDSM. Średnia dla świata wynosi „tylko” 20 procent.

4. Lubisz duże piersi? Musisz polubić chłodniejszy klimat. Do kobiet z największymi biustami należą Norweżki, Szwedki i Finki. Królują tam biustonosze w rozmiarze D lub większym. Równie okazałe piersi mają laski z Wielkiej Brytanii, ale tam musisz zaakceptować podłe jedzenie. Jeśli cenisz mocny alkohol i tani kawior, wybierz Rosjankę. Wolisz małe, figlarne piersi? Jedź do Włoch. Tam aż 68 proc. pań nosi biustonosz z miseczką w rozmiarze B.

5. Cenisz nie tylko wielkie cycki? Rozmiar biustu często koreluje z ogólną posturą twego obiektu pożądania. Najgrubsze w Europie są Brytyjki (aż 23 proc. z nich jest otyłych) więc jeśli lubisz laski rozmiaru XXXL, to Wyspy są świetną miejscówą. Spore osiągnięcia w kwestii tuszy mają też Estonki, Węgierki i Litwinki. Ale tymi ostatnimi lepiej się nie zajmuj – bo one i tak Polaków nie lubią (na Litwie przodujemy w rankingach najbardziej nielubianych nacji). Wolisz szczupłe? Więc poszukaj fajnej dziewczyny w Rumunii (tylko 8 proc. otyłych) lub we Włoszech (9 proc.).

6. Myślisz perspektywicznie lub lubisz dojrzałe kobiety? To podbijaj do babek z Luksemburga. Przechodzą na emeryturę w wieku 60 lat, a ich świadczenie wynosi wtedy przeciętnie ok. 15 000 zł miesięcznie!

7. Chcesz mieć wszystko naraz? Ależ to proste: wiążesz się z MILF-ą z Luksemburga, adoptujesz młodą Szwedkę i jedziesz na wycieczkę do Indii, zabierając irlandzką przewodniczkę... Ale w weekend i tak wracasz do mamusi na najlepszy na świecie prawdziwy polski obiad.

artykuł pochodzi z magazynu CKM 11/2015

Dodał(a): CKM Poniedziałek 25.01.2016