Gadżety na kobiety

Jak skutecznie zwiększyć swoją atrakcyjność w oczach nowopoznanej laski? Musisz zaopatrzyć się w odpowiednie gadżety, czyli coś, na co dziewczyny lecą i na co zwracają uwagę u facetów

pies-ART.jpg

1. miejsce: PIES
Wyniki badań są jednoznaczne – żadne gadżety nie zapewniają takiego zaplusowania w oczach kobiety, jak sympatyczny psiak na smyczy. Grubo ponad połowa pań przyznaje, że właściciel czworonoga jest dla nich o wiele bardziej atrakcyjny, niż posiadacz nawet najbardziej wypasionej komóry. Oczywiście słitaśny terrier albo basset będzie skuteczniejszym wabikiem, niż posępny doberman albo rottweiler.

2. miejsce: LAPTOP
Nie masz psa? A więc kolejnym złotym strzałem będzie zakup nowoczesnego notebooka. Bowiem posiadacze takich sprzętów stają się bardziej atrakcyjni dla aż 38 % dziewczyn. Idealnie, jeśli będzie to coś z kultowym znaczkiem jabłka lub dizajnerski pecet w stylu Sony Vaio.

3. miejsce: KOMÓRKA
Nie chce ci się nosić laptopa na dyskoteki? A więc wyciągnij przy barze nowoczesnego, bajeranckiego smartfona – wg badań zyskasz tak w oczach 36 % pań. Natomiast spośród owych dziewczyn aż 54 % precyzuje, że ideałem jest tutaj iPhone (niezależnie od generacji).

4. miejsce: KSIĄŻKA
Okazuje się, że w naszych czasach wciąż można znaleźć mnóstwo laseczek, które mają słabość do facetów trzymających w dłoni nie jakiś tam bajerancki czytnik e-booków, ale najzwyklejszą staromodną książkę – uważa tak całe 30 % kobiet. Chcesz konkretniejszej podpowiedzi? Kup cokolwiek autorstwa Paulo Coelho, czyli słynnego grafomana, przez większość kobiet uznawanego za ambitnego geniusza.

5. miejsce: IPAD
Jeśli pomimo wszystko jesteś człowiekiem tak nowoczesnym, że wręcz brzydzisz się wzięcia do ręki czegoś, czego nie zasila bateria, pomyśl o tablecie firmy Apple, bowiem 29 % dziewczyn zaczyna się wręcz niezdrowo podniecać na widok posiadaczy tego gadżetu.

6. miejsce: PĘDZEL I OŁÓWEK
Od tysięcy lat laski lecą na wrażliwych artystów. I potwierdzają to współczesne badania, w trakcie których wyszło na jaw, że w oczach 28 % laseczek mężczyzna staje się atrakcyjniejszy, jeśli posiada akcesoria do malowania albo rysowania. Dodatkowym plusem jest to, że jeśli zaproponujesz jej akt, rozbierze się w mig.


Tego unikaj!
Przedstawione powyżej pozycje gwarantują, że dziewczyny polecą na ciebie chętniej. Jednak badacze zajęli się także „samobójczymi gadżetami”, które sprawiają, że nawet najatrakcyjniejszy facet traci w ich oczach:

SŁUCHAWKA BLUETOOTH – aż 33 % dziewczyn ucieka z obrzydzeniem
TELEFONICZNA KABURA NA PASEK – działa odstraszająco na 25 % pań
GAZETA – 8 % dziewczyn unika gości trzymających ją w ręku

Źródła: portal Retrevo.com, Phones4u.co.uk


Dodał(a): Alex DeLarge Sobota 21.04.2012