Gacie antyradiacyjne

Może teraz jeszcze nie jesetś gotowy na potomstwo, ale za jakiś czas możliwe, że do tego dorośniesz. Jeśli jesteś zapobiegliwy i przezorny, zaczniesz lepiej się odżywiać, rzucisz fajki i obiecasz sobie, że potomstwo będziesz płodził na trzeźwo. Ale wokół czyha jeszcze więcej zagrożeń dla jakości Twojego nasienia.
spartan-gacie.jpg

Komórkę nosisz w kieszeni, a w domu i w biurze masz sieć wi-fi. Zresztą nawet jeśli jesteś szczęśliwym człowiekiem, nie zniewolonym powyższymi wynalazkami, to i tak możliwe, że wystawiasz się na szkodliwe promieniowanie sieci komórkowej i internetowej przebywając w przypadkowych miejscach obok innych ludzi. Dlatego ludzie odpowiedzialni za projekt Spartan stworzyli coś, co uratuje Twoją płodność.

Bielizna Spartan wykonana jest ze specjalnego materiału, który blokuje działanie promieniowania sieci komórkowych i wi-fi. Bo musisz pamiętać, że obecność telefonu w okolicach Twoich jajek – np. w kieszeni – może wyeliminować z gry nawet 50% Twojej spermy. To, co zostaje, to niewydajne i mało ruchliwe plemniki. Zatem okazuje się, że Twój smartfon ma jeszcze jedną funkcję – antykoncepcyjną. Ale nie bierz tego za pewnik i lepiej się zabezpiecz, jeśli jednak jeszcze nie jesteś gotowy na potomstwo. Materiał użyty przy produkcji nowych przylegających bokserek ma zatrzymać 99% szkodliwego promieniowania.Ekipa Spartan zbiera pieniądze na masową produkcję poprzez serwis crowdfundingowy Indiegogo. Możesz więc dołożyć swoją cegiełkę do walki o płodność i zapobieganie rakowi jąder. Co prawda zespół już zebrał oczekiwane 8 000 dolarów, ale akcja jeszcze trwa i coś czuję, że zakończy się wielkim sukcesem i być może rekordem.

Swoją drogą codziennie przebywamy wśród tylu fal i jesteśmy narażeni na taką ilość szkodliwego promieniowania, że niedługo to człowiek zajmie miejsce psa w potocznym powiedzeniu o świeceniu się jajek.
Dodał(a): Paweł Jaśkowski Wtorek 08.12.2015