Felicjańska o masturbacji

Był już seks z niedomytym gościem, seks w samochodzie i niekontrolowany orgazm... Teraz czas na masturbację w miejscu publicznym...
Ilona Felicjańska CKMPremiera thrilleru erotycznego Ilony Felicjańskiej "Wszystkie odcienie czerni" zbliża się wielkimi krokami. Tymczasem do obiegu publicznego trafiają kolejne wynurzenia celebrytki. Oto kolejny cytat, który pojawił się w prasie. Tym razem motywem przewodnim będzie masturbacja w kawiarni:

"Kręcę głową. Nie jestem w stanie nic powiedzieć. Przełykam głośno ślinę. Siadam obok, za nim, tak by nie widziała mnie kelnerka, kiedy do nas zajrzy, a na pewno zajrzy. Nie czeka nawet, bym się dobrze usadowiła. Jego dłoń już jest pod stołem, pod moją sukienką. "W środę włóż sukienkę" - przypominam sobie, co powiedział ostatnim razem, w lesie. W środę włóż sukienkę. Zapomniałam o poleceniu, ale i tak włożyłam. Lubię sukienki. Wiem, że on też lubi. I nie dziwię się. Rozchylam nogi. Jego palce przedzierają się przez koronkę. Jeszcze chwilę i... tak. Tak, tak i jeszcze raz tak. Zagryzam wargę, żeby nie jęknąć. W poniedziałek, w samochodzie, w lesie mogłam krzyczeć do woli. Dziś mi nie wolno i to też jest przyjemne."

Do sieci trafiło również wideo promujące wspomnianą książkę:Dodał(a): Jagoda Piątek 18.01.2013

Komentarze

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Komentarze (0)