Dowiedziono naukowo

Naukowcy wciąż pracują nad kolejnymi odkryciami i przedstawiają nam coraz to nowsze wyniki swoich badań. Oto fakty, które z całą pewnością cię zainteresują
naukowiecART.jpg

Sex, Sesje i Męski Styl - uaktywnij się na naszym Fan Page'u

Napalone wieloryby
Twoja laska ma kilkadziesiąt kilo nadwagi? Zamiast oglądać się za jej szczuplejszą wersją, zacznij doceniać te obfite kształty! Naukowcy z University of Hawaii odkryli, że puszyste niewiasty mają o wiele wyższy poziom libido niż ich szczupłe koleżanki. Po zestawieniu wagi badanych kobiet z liczbą partnerów oraz stosunków seksualnych w ciągu tygodnia, okazało się, że wraz z masą ciała wzrasta poziom życia seksualnego. Pytanie tylko, czy ty masz taką samą ochotę na stukilogramową foczkę, jak ona na ciebie…

Do wyboru, do koloru
Czy wiesz, że wszystkie laski analizujesz pod kątem koloru ich włosów? I tak blondynki najchętniej widzisz w roli koleżanek, podczas gdy brunetki okazują się pożądanymi kandydatkami na żony. Dowiodły to badania, w których wyszło, że aż 52 proc. mężczyzn na ślubnym kobiercu widzi się z ciemnowłosą damą, podczas gdy jedynie 18 proc. deklaruje chęć poślubienia blondynki. Kobieto zanim odwiedzisz fryzjera, zastanów się więc, czy chcesz iść z Wieśkiem na kawę, czy pod ołtarz.

Życiodajna poligamia
Koniec z wiernością! Wreszcie mamy badania, które zadowolą każdego stuprocentowego samca! Opublikował je „Daily Mail” i jasno z nich wynika, że poligamiści żyją aż o 12 proc. dłużej niż wierni monogamiści. Pracę badawczą przeprowadzono w oparciu o porównanie grupy 140 kultur poligamicznych z kulturami monogamicznymi. Od teraz masz znakomity argument na każdy skok w bok! A jeśli jesteś omotanym mężem, oddanym całkowicie swojej żonie, mamy wiadomość na pocieszenie. I tak będziesz żył dłużej niż kawalerowie – ci odejdą z tego świata w pierwszej kolejności.

Lady in red
Badacze z nowojorskiego University of Rochester postanowili dowieźć związku między ubraniem kobiet a ich atrakcyjnością seksualną. Grupie mężczyzn pokazywano zdjęcia dziewcząt, które następnie mieli ocenić. Wyniki wcale nie były zaskakujące: na najgorętsze sztuki panowie wytypowali laski ubrane w czerwoną odzież.

Baby, do garów!
Nie, wcale nie chodzi o stereotypy, męską wygodę i żonę w roli kury domowej. Po prostu badacze dowiedli, że zmywanie garów… powiększa biust! To nie ściema! Odpowiada za to mięsień, połączony z piersiami za pomocą tkanki łącznej, który budowany jest podczas ruchu towarzyszącemu pucowaniu talerzy. Przyjemne z pożytecznym! Może teraz kobieta chętniej zrozumie, że jej miejsce jest w kuchni.

Makaroniarze i kłamcy
Włosi przyznali się do kłamstw w sieci. Według badań opublikowanych przez „La Repubblicę” aż 72 proc . z nich nie pisze prawdy na swój temat, gdy nawiązuje znajomości przez Internet oraz retuszuje swoje zdjęcia w Photoshopie. W Top 3 światowych łgarzy znaleźli się także Niemcy i Francuzi. Tuż za podium plasują się Anglicy.


Dodał(a): Karolina Pękalska Czwartek 22.03.2012