Faceci kochają swoje penisy

Podobno bez względu na rozmiar penisa, każdy facet i tak chciałby mieć większego. Badania pokazują jednak, że tak naprawdę większość mężczyzn kocha swojego naganiacza, choćby nawet nie był zbyt duży.
iStock_85364471_SMALL.jpg

Rozmiar penisa, to dla nas, facetów, prawdopodobnie najbardziej drażliwy temat. Zdaje się, że każdy z nas byłby w stanie znieść wszystkie najgorsze obelgi świata, ale wystarczyłaby jedna niepochlebna opinia na temat naszej fujary i koniec, po nas. Zwłaszcza, gdyby autorką tej opinii była jakaś kobieta.

Skoro więc to taki drażliwy temat, to zdawać by się mogło, że większość facetów ma jakiś problem ze swoim penisem i nie pała do niego nadmierną miłością. Tymczasem jest wręcz przeciwnie i tak naprawdę większość mężczyzn kocha swojego małego i to bez względu na długość, grubość czy kształt.

Dowodzą tego badania. Naukowcy z Archives of Sexual Behavior, przepytali zróżnicowaną pod względem wykształcenia, rasy, orientacji seksualnej czy dochodów grupę 4198 mężczyzn w wieku od 18 do 65 lat, którzy mieli ocenić swoją satysfakcję względem 14 aspektów związanych z ich członkiem (kształt, rozmiar etc.).

Z poszczególnymi elementami bywało różnie – 64 proc. ankietowanych chwaliło kształt żołędzi, a 61 proc. było zadowolonych z grubości członka. Co trzeci badany przyznał natomiast, że jego penis w stanie spoczynku mógłby być dłuższy, z kolei 19 proc. mężczyzn wolałoby mieć nieco więcej centymetrów we wzwodzie. Jak się jednak okazało, ogółem aż 86 proc. wszystkich badanych było zadowolonych ze swojego penisa. Ponad 3/4! To naprawdę bardzo duży odsetek.

Okazuje się więc, że choć często jest to miłość niedoskonała i pełna „ale”, to jednak większość facetów naprawdę kocha swojego penisa. No ale czyż można kogoś kochać absolutnie za wszystko?Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. iStock Poniedziałek 19.09.2016