Erotyczny masaż

Co prawda nie popieramy płacenia za tego typu usługi, ale jeśli jesteś brzydki i nieśmiały ...
masażystka

Chodzenie po agencjach towarzyskich jest już passe. Dziś wszyscy chodzą na bijące rekordy popularności masaże erotyczne. W sieci zaroiło się od tego typu ogłoszeń. Zadzwoniliśmy  pod jedno z nich pytając, na czym polega taki masaż.

- Cześć cukiereczku - wita nas miły głos. Gadka szmatka i dowiadujemy się, że: do wyboru jest kilka panienek, każda z nich to podobno fachowa masażystka, ze swoim pokojem i specjalnym łożem. W skład masażu za 150 zeta wchodzą: masaż klasyczny, erotyczny i … lodzik.

Początkowo laska masuje cię w bieliźnie, po czym przechodzi do masażu erotycznego zdejmując ją. Masaż erotyczny to nic innego jak ocieranie cyckami i cipką twojego ciała i Wacka. Za drobną „uznaniową” opłatą możesz zażyczyć sobie masaż worka mosznowego. No i na końcu lodzik. Jeśli ci mało dorzucasz 50 złotych i za w sumie 200 stówki masz masaż z ruchankiem. Lokal nie ma żadnego oznaczenia ani szyldu, jak mówi nam sympatyczna masażystka musisz wcześniej telefonicznie się umówić i warto by było gdybyś przystrzygł grzywę, bo lubimy zadbanych mężczyzn, zakończyła rozmowę kobieta ...
Dodał(a): Ostatni mohikanin Poniedziałek 17.12.2012