Erotyczne wrażenie

Podczas randki wielu facetów popełnia błędy, które dla dziewczyny są sygnałami alarmowymi: „on jest słaby w łóżku”. Uniknij takich zachowań, a laska jest już twoja
randki


Błąd: ruchy

Uważaj – ona bardzo uważnie przygląda się twoim ruchom podczas spotkania! Nerwową gestykulację, przestępowanie z nogi na nogę albo wiercenie się na stołku odbierze jako oznaki twojej niepewności i, co za tym idzie, nieporadności łóżkowej. Czy jest na to sposób? Uświadom sobie ten problem i postaraj się zapanować nad swoimi ruchami. Jeśli się nie uda, zapisz się na zajęcia z jakiegoś sportu walki, np. boksu albo karate. Poznasz lepiej swoje ciało i zwiększysz koordynację ruchową. To naprawdę działa.

Błąd: nawijka
Laska błaga, abyś opowiedział jej absolutnie wszystko o sobie? Lecz ty i tak nie rozkręcaj się zbytnio. Uwierz, że długim monologiem na temat swoich pasji i cech charakteru, strzelisz sobie samobója. Nawet jeśli będziesz opowiadał o tym, jak pomagasz bezdomnym zwierzakom i przeprowadzasz staruszki przez ulicę. Po prostu w kobiecych oczach facet opowiadający zbyt intensywnie o sobie, także w łóżku będzie myślał tylko własnej przyjemności. A więc interesuj się tym, co mówi ona (albo przynajmniej udawaj), a laseczka od razu odbierze cię za kochanka, który podczas seksu będzie myślał także na jej rozkoszy.

Błąd: brak zdecydowania
Nie potrafisz wybrać, czy wieczorem pójdziecie do kina czy na lody; na dyskotekę czy do teatru? Niestety, dla niej równa się to twojej łóżkowej nieporadności. „Jeśli on nie może zachować się jak mężczyzna podczas randki, to równie ciapowaty będzie podczas seksu” – gwarantujemy, że pomyśli właśnie w ten sposób. Dziewczyny pragną męskiego zdecydowania, nawet jeśli twierdzą inaczej. Zaproponuj jej konkretny plan na wieczór i dopiero na miejscu pozwól np. wybrać drinka, którego się napije. Poczuje zarówno to, że to ty nosisz spodnie, a jednocześnie liczysz się z jej opinią. Będzie przekonana, że w łóżku weźmiesz ją zdecydowanie jak na prawdziwego macho przystało, ale jednocześnie będziesz elastyczny na tyle, żeby uwzględnić jej seksualne pragnienia.

Błąd: zły dotyk
Gdy pierwsze randkowe lody zostają przełamane, ona pragnie twojego dotyku. Jednak bardzo często faceci przesadzają – zaczynają zbyt intensywnie obmacywać dziewczynę, ocierać się o nią w (ich zdaniem) bardzo zmysłowy sposób. No a takich kolesi dziewczyny postrzegają jako łóżkowych nieokrzesańców, seksualnych troglodytów, którzy nawet nie wiedzą, co to gra wstępna. Niebezpieczna jest też sytuacja odwrotna – niektórzy faceci na randce są zawstydzeni i zachowują zbyt duży dystans, chociaż laseczka ewidentnie chce się do nich zbliżyć. A tacy w oczach laseczek są kolesiami bez jaj i niedołęgami, którzy erotyczne braki będą później nadrabiać przedłużaną w nieskończoność grą wstępną. Ty znajdź złoty środek: obserwuj jej reakcje i dostosowuj się. Raczej nie wkładaj na dzień dobry dłoni w jej majtki. Zacznij np. od niby przypadkowego muśnięcia jej dłoni albo włosów, jeśli zareaguje na to pozytywnie, przejedź delikatnie palcami po wewnętrznej stronie jej ramienia. I tak krok po kroku.

Błąd: łóżkowe opowieści
Za wszelką cenę staraj się unikać opowiadania o swoim łóżkowym doświadczeniu! To bardzo niebezpieczny grunt, niezależnie od tego, w którą stronę pójdziesz. Zaczniesz opowiadać o tym, że miałeś tysiąc partnerek, z których każdej zapewniałeś wielokrotne orgazmy a całą Kamasutrę masz w jednym paluszku? Weźmie cię za żałosnego erotomana-gawędziarza. A co, jeśli powiesz jej, że nie kochałeś się ze zbyt dużą ilością dziewczyn a najbardziej wyuzdaną rzeczą, jaką zrobiłeś było danie kochance klapsa? Wyjdziesz na łóżkowego nieudacznika. Więc bądź ostrożny – nawet jeśli ona zacznie intensywnie dopytywać o twoją seksualną przeszłość, obróć to w pieprzny żart i powiedz coś w stylu: „Lubię to robić, a nie o tym opowiadać. Jeśli jesteś ciekawa, sprawdź sama". Wyjdziesz na kolesia pewnego swojej łóżkowej wartości. Dodatkowy bonus: jeśli nie będziesz chciał opowiedzieć jej o tym, co robiłeś w łóżku z byłymi kochankami, będzie przekonana, że pewnego dnia nie będziesz paplał na temat pieprznych zabaw z nią. A taką dyskrecję laseczki bardzo sobie cenią.

Dodał(a): Alex DeLarge Czwartek 29.12.2011

Komentarze

Wszystkie komentarze (28)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Bastardo4ever (2012-02-04 17:04:11)
Nie narzekam :PPP Zgłoś naruszenie
misiaczek29 (2012-01-23 19:56:22)
bo kobiety są trudne do zrozumienia.... Zgłoś naruszenie
dr Jones (2012-01-08 20:43:27)
Słowa Krada sie potwierdzaja ? Czyli fura , komóra itd ? Nie wierze Zgłoś naruszenie
wiktorek06 (2012-01-08 10:33:58)
co raz ciężej jest zaimponować kobietom zwłaszcza tym młodym Zgłoś naruszenie
dr Jones (2012-01-07 19:48:22)
Proponuje udac niemowe i laske poderwac na swój urok osobisty Zgłoś naruszenie
wronskib (2012-01-02 17:06:47)
pozytywne wrażenie rzecz wzzględna Zgłoś naruszenie
dr Jones (2012-01-01 13:33:50)
Masz racje , na to wychodzi , ale każdy z nas Ma swoje za skóra i tak łatwo sie nie da omamic Zgłoś naruszenie
Krad (2012-01-01 13:29:22)
Wychodzi z tego, że pozytywne wrażenie na pannie to zrobi tylko fura, i stan konta bankowego, a facet do taki dinks, dodatek jak pantofle do torebki czy sukienki. Zgłoś naruszenie
dr Jones (2012-01-01 11:41:29)
Prawdziwek dobrze zauważyłes tu nie ma nic pozytywnego Zgłoś naruszenie
wronskib (2012-01-01 08:17:06)
Już dawno nie czytałem o tym - oj zapomniało się co nie co Zgłoś naruszenie
Komentarze (28)