Maxi Seks

Chcesz urozmaicić swoje życie seksualne, marzysz o tym, żeby spróbować czegoś nowego, oryginalnego i ekscytującego? Przedstawiamy Ci 13 trendowych praktyk, które zaprowadzą Cię na seksualny Mount Everest !

sex


Nie czytaj tego tekstu, jeżeli ciągle chodzisz w tej samej flanelowej koszuli, a jedynym szaleństwem w twoim życiu było zamówienie pizzy z innej firmy niż zawsze. Ale jeśli szukasz nowych wrażeń i chcesz iść z czasem, postępem i osiągnięciami ludzkiej fantazji – powinieneś zapoznać się z naszym raportem. Przedstawiamy w nim najmodniejsze sposoby uprawiania seksu. Z pewnością znajdziesz tu coś dla siebie.


AIR SEX
Zapraszasz publiczność i w jej obecności symulujesz stosunek płciowy z niewidzialną partnerką. Im bardziej wyuzdany, tym lepiej. Twoje narządy płciowe nie powinny mieć styczności z żadnym podłożem, nie wolno również dotykać ich dłońmi – wszystkie ruchy musisz zatem wykonywać w powietrzu. Znawcy tematu polecają też, żeby w tle leciała jakaś miła piosenka. W air seksie, który jest japońskim wynalazkiem, są organizowane nawet mistrzostwa świata! Możesz się zapisać na ww.airsexworld-hampionships.com.


FUCKAROO
Uczestnicy forum giovani.it/sex/ zapewniają, że jest to wymysł poszukiwaczy przygód z Australii. Niezbyt wyszukany. Ale dający w sumie sporo ostrych momentów. W skrócie: wchodzisz w kobietę, po czym zwracasz się do niej, używając imienia innej kobiety. Na sto procent partnera zacznie pod tobą wierzgać,  twoim celem jest utrzymać się w niej jak najdłużej. Należy przy tym uważać, by nie przekroczyć  granicy między zabawą a przemocą. Jeśli spadniesz z kobiety w czasie krótszym niż przepisowe w rodeo 8 sekund, powinieneś spalić się ze wstydu.


PIG SEX
Świński seks to po prostu kopulowanie  brzydkimi, nieatrakcyjnymi fizycznie  dziewczynami. Aby poczuć pełną paletę emocji związanych z tym rodzajem miłości, nigdy nie należy spożywać w trakcie słodkich chwil z brzydulami alkoholu, który otępia zmysły. Na wielu forach internetowych, m.in. na www.forum.bodybuilding.com, mężczyźni gustujący w pig seksie przyznają się do odczucia samo wstrętu połączonego z niezwykłą satysfakcją cielesną. Dość prosta technika seksualna, której celem jest zwielokrotnienie doznań orgazmicznych  wskutek lekkiego szoku adrenalinowego. Aby osiągnąć taki stan, tuż przed finałem należy zrobić coś, co wystraszy was oboje. Możesz np. wystrzelić z pistoletu hukowego, włączyć na cały regulator Behemotha lub odsłonić okna w mieszkaniu, wystawiając się na widok publiczny. Uczestnicy dyskusji na ten temat z forum www.trap17.com twierdzą, że nawet nieoczekiwany dzwonek telefoniczny w trakcie kopulacji może podwyższyć poziom  adrenaliny i zwiększyć intensywność orgazmu. Choć bywa też odwrotnie.


LITTLE HOUSE ON PRAIRIE
„Mały domek na prerii” to hołd oddany pionierom Dzikiego Zachodu. Prosisz swą kobietę, by położyła się bez ruchu na  łóżku (może być nawet częściowo ubrana), po czym gasisz światło i szybkimi ruchami frykcyjnymi doprowadzasz się do rozkoszy. Ważne jest, aby podczas aktu kobieta milczała i pozostawała bez ruchu. Nazwa tej zabawy wzięła się stąd, że w taki sposób uprawiali miłość pierwsi osadnicy podbijający amerykański Dziki Zachód. „Mały domek na prerii” doczekał się hasła w kultowym www.urbandictionary.com.


COFFIN SEX
Seks trumienny nie polega na uprawianiu go w trumnie, tylko tam, gdzie jest dramatycznie mało  przestrzeni. To może być zarówno szafa, jak i miejsce pod łóżkiem czy magazynek pod schodami. Na pewno nie polecalibyśmy tej zabawy osobom cierpiącym na klaustrofobię. Ważne jest natomiast, żeby obydwoje partnerzy zachowali podczas stosunku całkowitą ciszę oraz próbowali kontrolować swoje oddechy. Pozwoli to przeżyć seks w sposób bardziej  świadomy. Jeżeli masz ochotę porozmawiać o tym rodzaju miłości, zaloguj się na forum health24.com.


SHAVE SEX
Golenie podczas seksu to jeszcze jeden wynalazek z Japonii, przyprawiony tym razem lekkim sadyzmem. Przed stosunkiem smarujesz dokładnie pianką do golenia pośladki swej partnerki. Podczas aktu (odbywacie go w takiej pozycji, byś miał swobodny dostęp do jej tyłeczka, czyli np. na stojąco lub na jeźdźca) sięgasz po maszynkę do golenia i zbierasz krem z pośladków, aby potem przejść do depilacji okolic anusa. Potencjalne zagrożenie skaleczeniem wyraźnie zwiększa głębię erotycznych przeżyć kobiety.


SEXTING
Trend szczególnie popularny wśród  osób przed trzydziestym rokiem życia polegający na rozsyłaniu telefonem komórkowym swoich rozbieranych zdjęć. Zdjęcie intymne znajomej lub znajomego wiele osób skłania do masturbacji. Zabawę tę raczej rekomendowalibyśmy osobom dojrzałym i odpowiedzialnymi,  szukającym różnorodności pożycia oraz efektownych sposobów rozładowywania napięć seksualnych. Niekontrolowany obieg takich zdjęć może stać się przyczyną kłopotów, dlatego doradzamy ostrożność. Więcej o sextingu możesz przeczytać na www.blisstree.com.


CLASSY SEX
Jeżeli masz duszę fordansera i lubisz epokę Kuby Rozpruwacza, to będzie coś dla ciebie. Po pierwsze – potrzebujesz płyty z walcami angielskimi. Po drugie – akcesoriów dżentelmena (cylinder, monokl, fajka, laseczka). Po trzecie – stylizowanej na XIX–wieczną sukni balowej dla swojej partnerki. Stosunek należy odbyć tak, by dać do zrozumienia partnerce, że inne rozrywki, np. polowanie na kuropatwy, jednak interesują cię bardziej niż seks. Oczywiście można przenieść się też do innej epoki. Urban dictionary.com wspomina w tym kontekście o czasach i stylu Franka Sinatry, my chętnie byśmy się odwołali do okresu ordynata Michorowskiego i Hanki Ordonówny.


PEGGING
Adresowany do grupy mężczyzn, którzy nie tylko lubią penetrować, ale lubią też być penetrowani. Stroną aktywną jest tu kobieta, która wkłada pas z dildo i z jego pomocą dostarcza partnerowi satysfakcji analnej. Wspominamy o tym trendzie z kronikarskiego obowiązku i  dementujemy plotki, jakoby poświęcone peggingowi hasło w Wikipedii zostało zredagowane przez CKM. Nie mamy też nic wspólnego z twierdzeniem, że w ten sposób można stymulować męski punkt G. Bo on zawsze jest w garażu!


SEX IN CLOTHES
Ideałem seksu w ubraniach jest kopulacja w kilku parach spodni, kilku bluzkach, bieliźnie i skarpetkach. Im więcej  odzieży, tym lepiej. Na forach internetowych fani tej odmiany seksu twierdzą, że rekordzista miał na sobie ponad 6 kg ciuchów. Filmiki z tego rodzaju miłością znaleźliśmy na www.sexinclothes.com. Amatorzy takiej rozrywki twierdzą, że odsłonięcie tylko genitaliów pozwala skoncentrować całą rozkosz wyłącznie w tych miejscach. Teoria naciągana, ale nie szkodzi, bo przecież jeszcze się nie zdarzyło,  żeby orgazm był lepszy dlatego, iż podbudował go naukowo np. jakiś noblista.


GLOBAL ORGASM
Kierunek, który żeni popęd z wrażliwością społeczną. Na stronie www.global-orgasm.org regularnie pojawiają się ogłoszenia, które nawołują do kopulacji w konkretnej intencji. Gdy więc padnie hasło, żeby np. 21 czerwca kochać się dla światowego pokoju, kochasz się i rozmyślasz w trakcie seksu o rozbrojeniu nuklearnym, pokojowej koegzystencji palestyńsko–izraelskiej itp. Twórcy strony zapewniają, iż kopulacja w szczytnym celu nie tylko poprawia samopoczucie, ale też... zbliża ideę do spełnienia!


RED FINGER
„Czerwony paluszek” dedykowany jest kierowcom udręczonym miejską jazdą samochodem. Gdy auto, którym się poruszasz ty i twoja partnerka, stanie na czerwonym świetle, natychmiast rozpoczynacie wzajemną stymulację genitaliów. Przerywacie ją, gdy światło zmienia się na zielone. Przystając na następnym czerwonym świetle, wracacie do zabawy. Zielone? Zawieszacie pieszczoty i jedziecie dalej. Znowu czerwone? Znowu stymulacja. Uważajcie na drogówkę. Policjanci potrafią złapanych kochanków ukarać surowiej niż za jazdę bez hamulców. Amatorów „czerwonego paluszka” znajdziesz na stronie forum.santabantacom. Szerokiej drogi!Dodał(a): ckm.pl Wtorek 24.01.2012