Edukacja seksualna

Nauczycielka molestowała 17-letniego ucznia!

Sarah Jones

Wielu nastoletnich chłopców fantazjuje o dzikim seksie z atrakcyjną i młodą nauczycielką, jednak jak się okazuje nie każdy chciałaby, aby belferka naprawdę wzięła się za jego edukację seksualną. Być może 17-letni chłopak, który złożył pozew do sądu o molestowanie, po prostu nie uważał swojej nauczycielki i zawodowej cheerleaderki, Sarah Jones za młodą (kobieta ma 27 lat) lub atrakcyjną (?).

Uczeń doniósł szkolnemu psychologowi, że pani Jones go "napastuje i nagabuje". Nauczycielka zmusiła go do seksu pod groźbą niezaliczenia przedmiotu w przypadku sprzeciwu. Po czterech miesiącach dochodzenia, oskarżona mimo wstępnego wypierania się jakoby w ogóle miało dojść do stosunku, przyznała wreszcie w sądzie, że "uprawiała seks ze swoim uczniem".

Co ciekawe jej występek zamiast spotkać się z naganą mediów, został uznany za chwyt, na którym można zarobić. Producenci "Jersey Shore" zaproponowali erotycznie pobudzonej pani profesor udział w reality show. Policja jest oburzona, że kobieta będzie zarabiać na swoim występku.


Dodał(a): Jagoda, fot. Twitter Poniedziałek 05.11.2012