Dziki seks in public

Każdy dziki i temperamentny mężczyzna wie, że w toalecie można robić wiele ciekawych rzeczy. Tak, chodzi nam o spółkowanie

mężczyzna w masce tygrysa

Kiedy pewna babcia z angielskiego miasta Dawlish weszła ze swoją 3-letnią wnuczką do toalety publicznej, musiała się nieźle zdziwić. Ich oczom ukazał się bowiem następujący widok: w ciasnym pomieszczeniu pluszowy tygrysek spółkował sobie w najlepsze z całkowicie nagą niewiastą. Brzmi przerażająco (biorąc pod uwagę, że świadkiem było niewinne dziecię), ale równocześnie szalenie zabawnie (wystarczy to sobie tylko zwizualizować).

Oczywiście starsza pani nie pozostawiła sprawy bez echa. Wspomniany incydent zgłosiła lokalnej policji za pomocą fan page'a na Facebooku. W swoim poście wskazała, że zwierzęcy seks miał miejsce w dziecięcej przymierzalni i - jakby tego było mało - pan tygrys zamknął jej wnuczce drzwi przed nosem, przy okazji raniąc ją w palce przez mocny uścisk. Według zeznań babci, para zbereźników miała około 30-stki.

Zdaje się, że wspomniany mężczyzna nie został aresztowany, ale nie trzeba być przecież Sherlockiem, żeby wpaść na to, że zidentyfikowanie faceta w stroju pluszowego tygrysa raczej nie będzie należało do najprostszych spraw (a już na pewno nie najpilniejszych, co by aż wszczynać specjalne śledztwo). Nagą kobietą policja również najwyraźniej nie była zainteresowana. A podobno zoofilia jest karana!

Dodał(a): BJ, fot. FameFlynet Wtorek 20.01.2015