Dziewictwo 18-latki na aukcji

Kolejna historia dziewczyny, która swoje dziewictwo wystawia na publiczną licytację. Za swój wianek nastolatka dostała ofertę na równowartość 85 500 złotych, a policja twierdzi, że uczestnicy licytacji nie złamali prawa.
dziewica-aukcja.jpg

fot.: siberiantimes.com

Cnota – nówka sztuka nieśmigana do wzięcia na licytacji. Cena wywolawcza – 800 000 rubli, czyli jakieś 76 000 złotych. Taka aukcja znalazła się w rosyjskim serwisie 24au.ru 30 października. Dziewczyna o pseudonimie Shatuniha była mocno zdesperowana i potrzebowała kasy natychmiast, stąd tak rozpaczliwy krok. Napisała, że ze zwycięzcą licytacji może spotkać się nazajutrz w centrum Krasnojarska na Syberii w hotelu lub w każdym innym wskazanym miejscu.


Oczywiście znaleźli się chętni koneserzy na tak rzadki okaz jak 18-letnia dziewica. Najwyższą ofertę zaproponował użytklownik Evgeniy Volnov. Za wiano Shatunihy zaproponował 900 000 rubli, czyli równowartość 85 500 zlotych. Dziewczyna rozpisała dokładny scenariusz spotkania i odbioru osobistego `przedmiotu licytacji`. Pod wspomnianym hotelem miała odebrać gotówkę i przekazać swojemu zaufanemu człowiekowi. Sama zatroszczyła się o dokumenty poświadczające jej dziewictwo. Konsumpcja miała nastąpić po załatwieniu `formalności`.


Shatuniha póki co nie pochwaliła się czy doszło do transakcji poza serwisem aukcyjnym. Natomiast krasnojarska policja twierdzi, że całe zdarzenie nie nosi znamion wykroczenia czy przestępstwa. Przedstawiciele władzy mają problem z zakwalifikowaniem czynu, stąd brak reakcji


Dodał(a): pinky Środa 06.11.2013