Duży penis, mały mózg?

Nie żebyśmy byli rasistami… Po prostu wyniki badań mówią same za siebie…

mężczyźni.JPG

Odwiedź nas na fejsie

Australijscy naukowcy z Narodowej Agencji Zdrowia postanowili raz na zawsze odpowiedzieć na pytanie, czy Murzyni rzeczywiście mają największe penisy na świecie oraz jak ma się długość przyrodzenia do ilorazu inteligencji. W tym celu przebadano mężczyzn z całego globu, a oto i wyniki, na które wszyscy czekamy:
Murzyni faktycznie mają największe dzidy na naszej planecie. Numerem jeden są bezkonkurencyjni Kongijczycy (średnio 17,93 cm), zaraz za nimi plasują się Ekwadorczycy (17,7 cm), a trzecie miejsce zajmują mieszkańcy Ghany (17,3 cm).
Jeśli chodzi o Azjatów, ich kuśki wypadają z kolei najmarniej. Najmniejsze penisy świata można uświadczyć w Korei (średnio 9,66 cm), a także kolejno: Kambodży (10,04 cm), Tajlandii (10,16 cm), Indiach (10,24 cm) i Japonii (10,92 cm).
Europejczycy zajmują strategiczne miejsce w środku, przy czym najdłuższe członki na naszym kontynencie należą do Węgrów (16,1 cm). Średnia dla naszego kraju wynosi 14,29 cm.
No dobra, a teraz najciekawsze! Porównanie zawartości rozporka z ilorazem inteligencji wykazało jasno, że im większy penis, tym mniejszy móżdżek (a ściślej mówiąc – IQ). Jeśli więc twoja żona jest intelektualistką, pod żadnym pozorem nie wysyłaj jej na wycieczkę do skośnookich! Nimfomanki trzymajcie z dala od czarnego lądu!


Dodał(a): Jagoda Piątek 14.09.2012