Duże ilości kawy zmniejszają rozmiar piersi!

Jeśli twoja kobieta jest miłośniczką kawy, koniecznie pokaż jej ten artykuł! Wypicie już trzech filiżanek dziennie tego napoju może zmniejszyć rozmiar jej biustu!

ThinkstockPhotos-481946450.jpg

Zła wiadomość dla miłośniczek kawy - jak zapewniają naukowcy ze szwedzkiego Uniwersytetu w Lund, duża ilość kofeiny może znacząco wpływać na rozmiar biustu. I to nie w sposób, jakiego byśmy sobie życzyli. Eksperci odkryli, że im więcej kawy piją kobiety, tym bardziej zmniejszają się ich piersi!

W badaniu opublikowanym w British Journal of Cancer wzięło udział 300 kobiet, które po pierwsze, wypełniały kwestionariusze na temat tego, ile filiżanek kawy piją dziennie oraz po drugie, mierzyły swoje piersi. Okazało się, że picie trzech filiżanek wystarczy, aby doprowadzić do zmniejszenia bimbałków średnio o 17% (w porównaniu do kobiet, które piły mniejszą ilość tego napoju). Oczywiście każda kolejna filiżanka działa na zanik biustu jeszcze skuteczniej.

Naukowcy uważają, że oddziaływanie kawy na wielkość biustu ma związek z jej wpływem na żeński hormon płciowy, jakim jest estrogen.

"Kobiety nie muszą się martwić o to, że ich piersi zredukują się do zera w jedną noc. Będą one coraz mniejsze, ale nie znikną tak po prostu" - uspokaja Jernstrom, ale jednocześnie dodaje, że picie dużych ilości kofeiny na pewno odbije się z czasem na rozmiarze stanika i to jest nieuniknione.

Naukowcy odkryli również, że kobiety z większymi piersiami są bardziej narażone na redukcję biustu niż te, które mają małe piersi z natury.

Z drugiej strony, badania wykazały, że duże spożycie kawy może mieć pozytywny wpływ na zdrowie piersi. Regularne picie kofeiny wydaje się zmniejszać ryzyko raka.

I znajdź tu złoty człowiek dla swojej kobiety, człowieku!

źródło: Telegraph


Dodał(a): Bartosz Joda Niedziela 14.02.2016